• Krátkometrážní

Jonesovi (2009)

Už jenom za ty audiny si nedovolím dát málo hvězdiček :) Ne...ve skutečnosti to je za Davida Duchovnyho, originální námět a celkem dobře propracovaný příběh o tom, jak chtíč přivede člověka akorát tak do hrobu.

Dostaň ho tam (2010)

Russell Brand je perfektní komik s imagí rockového zfetovaného zpěváka. Ideální. S výrokem "....nápadně připomíná komediální překvapení loňského léta, velmi nekorektní legraci jménem Pařba ve Vegas…" si dovoluji nesohlasit (pardon, distributore). Tohle mi přišlo o úroveň víš, i když je to obojí neuvěřitelná blbost. Filmy tohoto typu jsou prostě dokonalým zabijákem času, který při nich letí rychleji než světlo. Film ve svém průběhu sbíral spoustu plusů, třeba za Toma Feltona, Larse Ulricha nebo soundtrack.

Náš vůdce (2008)

Strhávám hvězdičku za ten konec......ten mě fakt naštval ....

Medvídek Pú (2011)

Lenoch Pú, využívající chudáka prasátko prostě nezklamal. Zábavné a stručné.

Pan Bobr (2011)

Hledání sám sebe za pomoci bobra je snad ten nejujetější námět, co jsem kdy viděla. Ale funguje to dobře. Komedie? Pro někoho možná, ale na mě to působilo jako pořádná psychologická depka, co vás donutí zamyslet se nad sebou a svým životem. Ano, ano, ano....ale prát se s bobrem? To ne. Jediné co mi zbylo bylo zaťukání si na hlavu a nahlas vyřčené "co to sakra...?!" Nebýt toho, tak je to asi za plný počet.

Auta 2 (2011)

Ale notak, proč ty nízká hodnocení? Ten začátek byl jedno velký "Cože?!", se spadlou bradou jsem sledovala všechny ty kungfuuninjaaa věci:D A pár vtipných momentů se taky našlo, nehledě na dokonalé detaily v animaci měst, což bylo nejvíce vidět asi v Itálii. Humor (Tá)Buráka nezklamal, příběh se mi taky líbil a britská královna a Big Bentley byly jen příjemným bonusem.

Happy, Happy (2010)

Maximálně tak usměvavé, řezat smíchy se ale rozhodně nebudete. Tentokrát jsem docela zklamaná. Od norů bych čekala víc, mají rozhodně lepší filmy, které ale nedobyly naše kina. Myslím si, že ani pěvecké vložky pánského kvarteta nebyly nutné, ale aspoň to trochu oživily, když jsem usínala. Vlastně bych se obešla i bez zpěvu Kaji..... Mám pocit, že bych se asi obešla bez toho filmu úplně.

Hlavně nezávazně (2011)

Bavilo mě to :) dobré zpříjemnění nudného intráckého večera. Nejen že člověk zkoukne film, ale ještě stihne prodiskutovat Ashe a to, jestli by stál za hřích, nebo ne. (samozřejmě, že výsledek je ano) Ale.....námět ohraný.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nikdy jsem to neměla ráda. Ale tak nějak mám slabost pro Ashtona Kutchera, takže jsem včera pustila 9. sérii :) Smála jsem se jak smyslů zbavená. Teď čekám na další díly. Jak vidím, téma se od první série nezměnilo. Ale to asi dělá Dva a půl chlapa dvoum a půl chlapem :) 4*

Digimon (1999) (seriál)

Digimon si postavil kariéru na tom, že Pokémon prostě letěl (nebo si snad nejmenovaná česká soukromá televize usmyslela, že když letí pokémon, digimon na tom nebude hůř?) . Pamatuji si, jak jsem jako malá koukala na pokémona a hned potom byl v programu digimon a já, i když mi mohly být tak 4 roky, jsem při prvních tónech znělky nemilosrdně od televize utekla. Neměla jsem ho ráda, nemám ho ráda, nebudu ho mít ráda. SBOHEM, DIGIMONE! Jdu si pustit Pokémona (a jdu se rozplývat nad roztomilostí Pikaču) :)