• Krátkometrážní

Hunger Games (2012)

Už osmkrát jsem překlikla hodnocení ze 4 na 5* a zpátky. Z pohledu člověka, který nečetl knihy, chápu, že spousta scén zůstala nepochopena. Já to ale četla, a i když nesouhlasím se způsobem, jak některé scény byly převedeny na plátno, myslím, že film si 5 hvězdiček zaslouží (z mého pohledu).

LOL (2012)

Původní LOL jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat. Tohle je klasický americký teenage film, který vás extrémně nenadchne, ale ani nezklame. Jen opití babičky bylo trochu mimo.

Svatební zvony (2009) (TV film)

Já jsem docela mile překvapena. Bavorská vesnice plná předsudků, kde jeden s druhým je nejlepší přítel, ale když se mu do ruky dostane nějaký drb, neváhá to přeposlat dál. Vtipný film je navíc plný skvělých písniček. I když zpěv písničky, podle které je film pojmenován, mi trhala uši. No, pořád lepší než nudná letní olympiáda.

Surfaři (2007)

Krásně, citlivě zpracované. Navíc chválím soundtrack.

Lorax (2012)

Co je to s Váma, lidi? Dyť to bylo dokonalý!

Mystery, Aljaška (1999)

ty ledový chodníky jsou prostě božíííííí! :D

Můj přítel delfín (2011)

Emocionální vyšťavňovač, který je krásně natočený. Příběh o delfínici Winter Vás prostě dojme.

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Nemůžu říct že jsem zklamaná. Ale čekala jsem něco víc. Ariel (Julianne Hough) neuvěřitelně nesympatická. Chuck blbec a Ren z Bostonu v maloměstě. Zbytečně dlouhý film, který chvílema bavil, chvílema ani zdaleka ne.

Ženy sobě (2011) odpad!

Trapné a ještě ke všemu nudné. Adios a nikdy víc.