• Krátkometrážní

Transformers: Zánik (2014)

Pravděpodobně nejdražší brak všech dob. Pokud byl účel natočit film pro noční hodiny na novu, dokonale se povedl. Jinak ruce pryč. p.s. Ani efekty už nepůsobí uvěřitelně, ale levně a odbytě.

Vlčí bouda (1986)

Pokud by někdo hledal inspirační látku pro nizkorozpočtové turecké sci-fi spektákly, vkčí bouda poslouží vcelku spolehlivě. Musíte však prominout moralizující část filmu, která mi způsobila naprostou nerozhodnost v druhu diváckého zážitku. Při projekci jsem se především divil a uškliboval, ale od skončení mi Vlčí buda pořád v hlavě podvratně pracuje.

Muž z oceli (2013)

Nepopiratelně velkolepý film. Bohužel se však pod nánosem velkoleposti ztratil film samotný. Spád to nemá, emoce vyznívají neupřímně, vtipy nejsou vtipné ani dobře načasované a tak bych mhl pokračovat dlouho. Pokud někomu stačí si 2 a půl hodiny užívat pěkn triky, nechť tak učiní, pro mne však film byl celkově nudný.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Konečně si můžu užívat poctivou hororovou atmosféru po malých dávkách, aniž bych tím ztrácel nit, napětí a vyvolané emoce.

Danger 5 (2011) (seriál)

Třikrát sláva přeponovaně brakovým seriálům. Spolu s Garth Marengis Darkplace výborná absurdní podívaná. Pro milovníky vkusně podané nekvality (nasazené na všech frontách) plně doporučuji.

Žena v černém (2012)

Solidně natočená atmosférická duchařina. Jen víc takových.

Pozor móda (1960)

"A největší výhodou této sukně je, že jsou to kalhoty."