• Thriller

Vzpomínky (2006)

Moc se neztotoznuji se zdejším vysokým hodnocením. Scénář byl dost postavený na hlavu, obsahoval dost nesmyslů a tematicky podobným 12 opicím nebo Minority report nesahá ani po kotníky.

Habermannův mlýn (2010)

Film o tom, že většina lidí se v mezních situacích chová dost nechutně. Šťastný konec nečekejte.

Sing Street (2016)

Už dlouho jsem neviděla tak příjemný a pozitivně nabíjejici film. Hlavní hrdina byl k sežrání, a to jsem úplně jiná generace.

Podfukáři (2013)

První půlka dobrá, ale druhá část počínaje New Orleans už byla natolik přitažená za vlasy, že to nevyvážila ani účast několika mých oblíbených herců.

Vodní efekt (2016)

Odpočinková francouzská romantická komedie z prostředí kongresu plavčíků na Islandu :-) Kdyby hlavní hrdina tolik nepřipomínal Otíka, což je u romantického hrdiny trochu vada na kráse, dala bych 4*.

Druhá šance (2012)

Romantická komedie pro starší a pokročilé. Docela mě to bavilo, dokud byl Tommy Lee Jones za morouse. Partnerské sbližování mě už tak nebavilo, stařecký sex pořád ještě ve filmech špatně snáším. Ale to je generační problém, až se do toho věku dostanu, tak možná naopak hvězdičku přidám.

Už je tady zas (2015)

Zpočátku jsem se bavila, ale pak už nastal pocit "opakovaný vtip není vtipem". Závěrečné záběry byly dost zbytečné, protože to, na co chtěli tvůrci upozornit, bylo průměrně inteligentnímu divákovi jasné i tak, tahle polopatičnost z toho udělala spíš agitku. Nebylo to úplně špatné, ale jedno shlédnutí bohatě stačí.

Room (2015)

Velmi působivý film. Navzdory tématu není depresivní, právě naopak. Některé situace se mi zdály trochu nadsazené, hlavně celý policejní zásah, ale film stojí za to vidět hlavně kvůli hereckým výkonům - Brie Larson a zvláště Jacob Tremblay jsou naprosto neuvěřitelní. Vůbec nechápu, jak to z těch dětských herců režiséři dostanou.

Občanský průkaz (2010)

Poučná ilustrace nesympatického období naší historie. Komedií bych to tedy nenazvala. Kdyby nebyli čtyři hlavní hrdinové tak zoufale toporní, dala bych o hvězdičku víc.

Millerovi na tripu (2013)

Trochu jednodušší komedie, ale nijak urážlivá. Na zaplácnutí večera dobré, ale že bych se u toho smíchem válela po zemi, to ne. Ale vypadá to, že herci si to užili. Přestože jsem ženská, hluboký dojem na mě udělalo stripteasové číslo J.A. Je to fakt kočka!