• Pohádka
  • Romantický

Varieté (2010)

Začínám přicházet na chuť filmovým muzikálům. Excelentní pěvecké výkony Christiny Aguilery, moc milé překvapení i po herecké stránce, je to krásná žena. Moc se mi líbila i postava Jacka. Díky scéně se sušenkami dávám 5*. :) Celkově povedený film po pěvecké i taneční stránce, skvělá vystoupení. Ali nám ukázala, že je důležité jít si za svými sny, neztrácet naději a že se vyplatí pracovat na sobě.

Největší showman (2017)

Moje první zkušenost s filmovým muzikálem a musím říct - klobouk dolů tvůrcům, hercům a všem, kdo se na tomto snímku podíleli. Nádherná podívaná. Protkaná poctivě odvedenou prací a hlavně uvěřitelnými výkony herců. Nezapomenutelné písničky. Je cítit radost z tvorby tohoto filmu, pospolitost všech zúčastněných, jejich píle. Zac Efron a Zendaya pomyslnou třešničkou, hmatatelná chemie mezi nimi....a na jejich společnou písničku nezapomenu. Celkově na tento film nezapomenu. Jedinečné, zvláštní, nevšední. Jsem kdo jsem.

Aladin (2019)

Aneb jak se vrátit alespoň na chvilku do dětských let..... nádherný a dechberoucí pohádkový příběh, který má naprosto všechno, co má film mít! Jsem okouzlena a zamilovaná. Nemohu si představit lepšího džina než je Will Smith, stejně tak jeho kolegové podali ten nejlepší možný herecký výkon. Naomi Scott je jako princezna okouzlující, Mena Massoud je perfektní Aladin. K tomu připočtěte precizní kostýmy, efekty, lokace, hudbu..... Tady je vše ve 100% harmonii a tvůrci vynaložili kus poctivé práce, která se přetavila v nezapomenutelný filmový zážitek. Jsem nadšená!

Hvězdy nám nepřály (2014)

Krásný film ve všech směrech, který se vás dotkne..... je takový, jaký má být. Je vtipný, láskyplný, citlivý, smutný.....Je v něm prostě všechno. Oceňuji citáty a myšlenky nutící diváka k zamyšlení se. Nad sebou, nad světem. Nedovedu si představit nikoho lepšího pro Hazel a Guse, Shailene a Ansel byli nejlepší volbou! Dokonalá herecká souhra. Naprosto uvěřitelné herecké výkony. Na tenhle film nezapomenu. Okay? Okay.

After: Polibek (2019)

Sice už nejsem v cílové věkové kategorii, ale.....! Musím uznat, že se mi film líbil a trefil se mi do nálady. Musím vyzdvihnout herecké obsazení ústřední dvojice, které se opravdu povedlo na jedničku. Jejich projev byl naprosto uvěřitelný - Tessina nevinnost a dívčí půvab a Hardinova tajemnost a vnitřní zranitelnost. Scéna odehrávající se u jezera byla dokonalá - oční kontakt; to, jak Tessa byla ozářena sluncem a Hardin jako protipól. Kouzelné. K tomu všemu pěkný soundtrack. Za mě spokojenost.

Chata na prodej (2018)

Nerada bych dala možné nejhorší hodnocení - nechci hanit práci druhých, kteří tomuto filmu věnovali svoji energii, nadšení. Tento film mi ale opravdu nesedl, smysl mi nejspíš unikl a nevím, čím má tento film obohatit diváka, co mu předat.

Zrodila se hvězda (2018)

Queen Lady Gaga. Potlesk, že obsadili zrovna ji a ukázali ji světu v jiném světle. Má božský hlas a ano, zahrála to uvěřitelně. A v přirozené podobě bez extravagantního make-upu je nádherná. Bradley ji skvěle sekunduje, rovněž překvapivě ukazuje svůj pěvecký talent. Shallow získala právem ocenění, ta písnička vystihuje film a člověk má u ní husí kůži. Přemýšlím nad počtem hvězd, pořád vybírám mezi 3 a 4. Celkově jsem čekala trochu jinou podobu příběhu a hlavně závěr bych ocenila jiný, nicméně film zanechal dojem a pořád nad ním člověk přemýšlí, takže nakonec dávám 4*, i s přihlédnutím na excelentní zpěv Gagy a kvalitní práci Bradleyho.