• Pohádka
  • Romantický

Newyorská romance (2013)

Keira, Adam a Mark. Silná trojka, která tento snímek vynáší do výšin. :) Krásná hudba. Tento film má svou přidanou hodnotu a vše spolu dokonale souzní. 5 hvězd díky pocitu po shlédnutí.

Půlnoční láska (2018)

Dojemný příběh. Jaké to musí být pro někoho, kdo se musí vyhýbat slunci? Jaký život vede? Tento snímek má sílu, přesto tomu chybělo to ,,něco", díky čemuž bych dala plný počet.

Divočina (2014)

Film mě nezaujal. Ale jelikož si z každého snažím něco odnést a najít pozitiva, v tomto případě chválím krásnou kameru, zviditelnění PCT (Pacific Crest Trail) a odhodlání hlavní představitelky vytrvat a nevzdat se. Člověk podstupující (nejen) tuto cestu si musí sáhnout na dno svých sil. Reese se této role zhostila velmi dobře. Přesto nemám pocit, že bych si film dostatečně užila a měla z něj zážitek. ,,Slunce vychází a zapadá každý den. Můžeš si vybrat, jestli u toho budeš. Můžeš se vystavit té kráse."

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Film má určitou myšlenku a poselství. Shailene je herecké slunce, přirozená, krásná, zkrátka radost se na ni dívat. S Milesem jako hlavním hrdinou jsem měla problém. Neseděl mi tam. To, že po celou dobu popíjeli z placačky....nevím no. Chápu, že to mělo vystihovat to, jaký Sutter je/byl, ale jako divačku mě to vůbec neoslňovalo. Takže dvě hvězdy, pro Shailene. ,,Musíš žít v tomto okamžiku" ,,Je fajn žít jen pro teď, ale nejlepší na ,,právě teď" je, že zítra přijde znovu."

Přestupný rok (2010)

Možná klišé, ale nádherné klišé.... Krásný film. Úsměvný, dojemný, vtipný.... Amy a Matthew jsou úžasná dvojka a vývoj jejich vztahu je radost sledovat. Tento snímek se mi trefil do noty a určitě si jej někdy ráda znovu pustím. Vyzdvihnout musím i nádhernou scenérii Irska.

Stážista (2015)

Můžeme nečekaně potkat někoho, kdo nám změní život. Kdo nás mile překvapí. To je vše, co si z tohoto snímku odnáším. Nic moc.

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Nádherná příroda, skvělé herecké obsazení, dechberoucí hudební podkres. Obzvlášť nadšená jsem z Lucase, vdechl postavě Gilberta vše potřebné.... velké poděkování za titulky, Janulka841! SÉRIE 2 - Druhá série je rovněž nádherná a smekám před všemi, kdo se podílí na tomto seriálu. Pokračování neubírá na kráse první sérii, ale plynule na ni navazuje. Příběh se posouvá nečekanými směry, které ve výsledku tvoří nevšední seriálový zážitek. Jsem nadšená a tleskám, tohle se opravdu povedlo. :) SÉRIE 3 - Dechberoucí, nezapomenutelné, kouzelné..... tolik citu a emocí. Jsem fanynka tohoto seriálu, nemá chybu, dokonalost.