Gremlini (1984)

Krásný medvídci, který by chtěl mít asi každý doma. I když je to taková kravina, tak sem se výborně bavil.

Rebelka (2012)

5 má Hledá se Nemo, 4 má Shrek a tohle nemůže mít nic jinýho než 3. Film ničím nepřekvapí ani neurazí.

Firewall (2006)

Nic moc na Forda. Hodně nelogický a některý řešení i nemožný.

V peřině (2011) odpad!

Samozřejmě existujou i horší, na který bych se dokázal dívat kratší dobu než na tenhle film, ale moc jich nebude.

Šílenství (1994)

Začátek výbornej, ale od doby kdy nastoupěj do auto to začíná jít do kytek. Litáj všude možně úplně o ničem a i z kvalitně rozjetýho film se stává film o ničem.

Znamení ve zdi (2002) odpad!

Celej film zase posraná nuda. Todle si může plácnout s Americkou kletbou.

Americká kletba (2005)

Od začáku filmu to bylo hrozně nudný, ale snad sem doufal, možná i věřil že konec bude zajimavý. Bohužel se to nastalo, a přidávám si tak další film do sekce ODPAD, kterej byl opět naprosto o ničem.

Notting Hill (1999)

Romantická klasika, nic úžasnýho. Tyhle filmy jsou v 99 % o tom samém, mají stejný příběh, takže nic zázračného od tohoto filmu nečekejte.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Ty části, který mají být komický jsou komicky jen z části a ty části co mají být hororové jsou nahovno. Neřikám, že je to špatnej film, někomu se to může líbit, ale mám 100x radši pravej horor, než tohle. I když ty dva hlavní hrdinové jsou celkem fajn a dost film táhnout tak to stejně neni nic víc, než klasickej průměr/podprůměr.

La cara oculta (2011)

Prvních 40 minut sem při to spal, ale potom to přišlo. Jeden z nejoriginálnějších filmů který sem kdy viděl, škoda toho začátku.