Columbo (1971) (seriál)

Kultová záležitosť. Mám rád atmosféru tej doby. Úžasné a geniálne.

Oddělen (2011)

Smutné a tak trochu aj nádherné..

Pod kůží (2013)

Jedna hviezda za SJ... inak kurva chlapci kto vám na toto dal chechtáky ty vole!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Dokonalé. Fenomenálne. Neprekonatelné.

Temný případ (2014) (seriál) odpad!

1.)....... Záver bol sklamaním, posledné dve časti mi to pripadalo ako keby to nevedeli ukončiť. Naháňanie zjazveného úchyla v poslednej časti, ktorý sa objavil od nikial bolo velmi slabé. Rust Cohle a jeho monológy to bolo jediné čo tomu seriálu dávalo šťavu. Štyri hviezdy len za Rusta a jeho kecy... 2.)....... Po zhliadnutí prvých štyroch častí druhej serie mením počet hvizd na dva kusy. Rustyho kecy tam už nie sú........ 3.)..... :D to naozaj ste vsetci mimo? Najpreceňovanejšia srágorina v histórii kinematografie... Menim treti krát hodnotenie........Odporúčam dávkovať pacientom s insomniou... 4.) Nedá mi to...toto je najviac rozpínajúca sa nuda vo vesmíre. Amen

Pařba na třetí (2013)

Trocha nuda, jednoznačne najslabšia čast trilógie.

Control (2007)

Pocta k legende Joy Division, pocta ako sa patrí, užasné spracované, úžasná atmosféra, pan Corbijn klobúk dolu, som rád že si sa na to dal. Film v ktorom by som si chcel zahrať, .......Curtisa.

Magnolia (1999)

Tento film je dokonalý...to prepletenie deviatich príbehov je proste tak dobré že som zostal v nemom úžase.