• Thriller

Do útoku (1987)

Na Stalloneho pořád dost dobrý. Sice neumí hrát ale je to jeho jeden z nejlepších filmů. Když to ale srovnám s Rockym nebo Clifhangerem tak je to asi na dva. Páka - tohle tady ještě nebylo.

Demolition Man (1993)

Celkem slušná komedie s dost dobrejma hláškama. Na akčňák je to ale moc málo akční. Snipes jako vražedný blázen přesvěčivě přehrál Stalloneho. Nejlepší byl stejně Bob Guton. Dost odpudivá představa o budoucnosti. --- Brr doufám že můj zadek nevypadal takhle. ---

Čelisti 3 (1983)

Bez Scheidera to není ono. Všechny scény se žralokem vypadají tupě a suše, hlavně ta poslední. Lidi čuměj za sklem jak se na ně řítí (vkreslenej a to pěkně hnusně) žralok. Mají tam sice nápis 3-D, ale vypadá to jako 0-D. Navíc ty herci hrajou jak ponocný. Před ODPADEM to zachraňuje jen název ČELISTI.

Čelisti 2 (1978)

Chybí tu dobří herci z minulého dílu. Děj jde možné trochu stranou, vynahradí to scéna s kabelem, která je sama o sobě geniální. Možná taky trochu staromódní.

Cliffhanger (1993)

Jasně nejlepší Stalloneův film a také jeho největší výkon za celou jeho blbou kariéru. Divný je, že tu nejzajímavější scénu dali už na začátek. Lithgow je borec a potvrzuje to i v jiných filmech. Renny Harlin a můj třetí nej. filmmm.!!

Čelisti (1975)

Dobrý průkopník Spielbergových filmů. Na dnešní dobu už sice trochu staré, ale pořád se na to dá dívat. Druhá nejlepší role Roye Scheidera, ta nej. byla ve Francouské spojce. Skvělá hudba (vždy když se přiblíží žralok). Jasně nejlepší film z trilogie.

Batman navždy (1995)

Tohle Schumacher projel na celý čáře. Kilmer to zahrál viditelně špatně. To samé Jim Carrey. Bohužel (bohudík) J. Carrey je můj nejneoblíbenější herec a ty jeho ksichty mě nějak neberou. Takže když k tomu připočtu suchou atmosféru a pitomé hlášky hodnocení je tak na 1 hvězdu. Zachraňuje to T. L. Jones.

Batman (1989)

Naprosto výtečný film se skvělou temnou atmosférou. Což se nedá říct o dalších pokračováních. Jack Nicholson s jeho šklebem byl výborný, Michael Keaton si odehrál svoje. Krásné scény, krásná hudba, krásný FILM.