Soumrak mrtvých (2004)

Přes usilovné přemlouvání spousty lidí ať se na to podívám jsem se k tomu dokopal. Trailer mi připadal na úrovni asi jako Disaster Movie tudíž jsem se tomu obloukem vyhýbal. Tedy k filmu, nevím jestli to bylo tím že jsem od toho naprosto nic nečekal ale pobavil jsem se a to maximálně. Působilo to na mě jako předloha pro Zombielandu. Anglický přízvuk všech těch hrdinů mě vytáčel k šílenství eheheh ale to je vedlejší. Výborná komedie. Nemohu to nijak shrnout protože ono to skoro ani nejde :D . 4* 75% !

Útěk z MS-1 (2012)

4* jsem nedal z jediného důvodu. A to že hlavní postavu (Snowa) kdyby ztvárnil Hugh Jackman kterému je mimo jiné velice podobný bylo by to o poznání jiné. Neříkejte mi že jsem jediný kdo si ho okamžitě na začátku filmu při výslechu představil místo něj. Tento pocit se mi pak táhl celý film. Jinak příběh velice pomotaný, chvílemi nudil. Herecké výkony se nikterak hodnotit nedají protože každý 2hý byl magor. Ať nežeru, hlavní hrdina celkem sympaťák. Myslím že autoři si vzali moc velké sousto. 60%

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Ethan Hunt mě osobně už nudí. První díl byl super, ale zbytek už bylo to stejný dokola. Nemastný neslaný. Trailer mě ale přemluvil ktomu se na to, skoro po roce od releasu podívat. A nestačím koukat co ten čerstvej padesátník předvádí. Výborně jsem se bavil, Cruise jsem měl vždycky rád ale příjde mi že je jako víno. Čím je starší tím lepší. Super akce, super příběh. Už jen úniková scéna z vězení která vlastně jen doprovázela počáteční titulky mě připoutala k židli. Kdyby to bylo vážně jen o kousek lepší dám snad 5* . Ghost Protocol mě příjemně překvapil !

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Než se vyjádřím musím zmínit že jsem se na to odhodlával podívat od doby co to šlo do kin. Nakonec jsem se na to s kyselým obličejem a nulovým očekáváním podíval. Prvních dejme tomu 30 minut mě to vážně nebavilo už jsem to chtěl vypnout. Pak se rozjela ale ta geniální násilnická detektivka a jak mi to na Craiga vůbec nesedělo, tak jsem mu to žral a to maximálně. Výborný film, ti co si potrpí na zapleteny krimi vřele doporučuji. Konec filmu brilantní, nemáte šanci až do poslední chvíle předpovídat konec. Dávám 4 * / 75%

Jump street 21 (2012)

Výborně jsem se pobavil :) čekal jsem jen nějakou Béčkovou komedii. Zpočátku se to tak také tváří, ale má to rychlý rozjezd. Ice Cube tam má neskutečným způsobem genialní hlášky. Musím prostě dát 4* komedie se vším všudy.

Ghost Rider 2 (2011)

Samozdřejmě o třetinu horší než první díl. Nevím. Příjde mi to jako nedodělané, nedomyšlené.. Ale ani jsem od toho moc nečekal tudíž mě to ani nezklamalo. S prvním dílem nesrovnatelné. Ghost rider na mě tady působil jako "socka" zatím co v prvním díle rozsekával démony jednoho za druhým, dělal ohnivé tlakové vlny apod. Tady mu jeden hnijící strašák nakope zadek. A to v traileru zmiňují silnější než kdy předtím..Haha. Špatnej vtip.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

O něco horší příběh než u AVP1, postavy nudné a neakční scény byli prostě o ničem. Mimo Predátora který si tam neskutečně vyndává alieny a oproti prvnímu dílu je neuvěřitelně mírumilovný vůči lidem je to suché..doufejme že zda-li bude další díl, bude alespn tak dobrý jako jednička.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

podle mého gusta. geniálně zpracované, Predátoři badass nejenže režisér počítal s AVP2 ale i s AVP3. Jestli je tohle první filmové spojení alienů a predátorů tak to lepší být nemohlo.

Šedá zóna (2001)

Neustálé spalování mrtvol mě už iritovalo. Příběh ani nebyl natolik silný aby to ve mě vzbuzovalo nějaké emoce. Jediné co člověka mírně dojme je fakt, že se to opravdu dělo a to jen něco málo přes půl století na zpět. Stejná tématika zpracována ve filmu Dablova dilna mi přišla značně lepší a to se obešla i bez těch brutálních prvku. Sečteno, podtrženo je to u mě na 2*, bohužel.

Kung-fu mela (2004)

Výbornej nápad :) viděl jsem už alespoň 3x ale pořád mě to baví :) Člověk se na to nesmí dívat čistě jenom jako na komedii a zkusit to brát trochu vážně a hned je to uplně jiný! A beze srandy si tam dokážu představit v roli "sekyrníka" co na záčatku filmu zastřelí brokovnicí tu ženu, Johnnyho Deppa. Nejen že by z toho udělal velkofilm ale byl by to pro něj dobrej "vedlejšák" Doporučuji podívat se na originál s titulkami. A dávám 4* !