Paranormal Activity 3 (2011)

Tak po 2 nic moc strašidelných dílech mě Paranormal Activity fakt vyděsil! Splnil moje očekávání a dokonce je možná přesahuje. Fakt jsem se bál a bylo mi až nepříjemně z toho jak to všechno působilo realisticky. Nejen duch Tobey pocelý čas filmu ale i závěr. Fakt síla. Dávám 4* je to tak 80%

Volání o pomoc (2007)

Docela jsem se bál vidět Adama v dramatu. Ovšem po shlédnutí musím řict že Adam není jen perfektní komik a tím myslím TOP komik. Ale herec celkově. Opravdu silný film, který mě chytnul za srdce a to se mi stává opravdu málo kdy. a když se mi to přece jen stane, automaticky tomu filmu dávám 5* . Adam dokázal zahrát něco co jsem si myslel že je schopný zahrát např. jen Pitt, Smith, a podobní velikáni.

Vzhůru do oblak (2009)

Taková pohádka nepohádka. Čekal jsem mnohem víc srandy, a mnohem, mnohem méně dramatických scén. Je to taková dojemná pohádka rozhodně ne pro děti. Obávám se že 10 leté dítě by mělo problém pochopit některé věci. Takže spíše taková rodinná pohádka od které by jste neměli hodně čekat. Řekl bych takobá obdoba Příšerek s.r.o bohužel ale v horšíím provedení. Je to tak 65%

Statečné srdce (1995)

Viděl jsem to tak 8x už a nikdy mě Gibson nepřestal bavit. Tento film je naprosto perfektní. Dramatické scény, bitvy, zrada, všechno je tam úplně top. Jediné co mě tam teď už moc nebaví jsou ony zamilované scény. Ale pořád to je na 5* . Při závěrečném mučení Williama ukápne slza ještě teď. #Freedom !

Plivu na váš hrob (2010)

Nebudu se tu moc rozepisovat, většinou už to tu všichni řekli. Řekl bych celkem obstojnej remake stím že první polovina filmu je teda vesměs nudná a nezajímavá, ovšem v druhé polovině se to vše rozjede. 3* mi příjdou málo ale za to 4 zase moc. Je to tak 60-70% . Dávám 3 a něco k dobru :) . BTW kdo si potrpí na evidentně bolestivé a krvavé scény etc. tak se má na co těšit.

Tupac: Vzkříšení (2003)

Dokument pojednávající o nejlepším Raperovi všech dob? Řekl bych velká inspirace pro "This is it" o MJ. 2Paca poslouchám s největším respektem a tento dokument mě absolutně vtáhnul, skoro jakoby jsem ho znal. Hned po té jsem si musel stáhnout Gang policajtů, kde jsem si ještě víc potvrdil že Tupac byl nadaný jak raper, tak herec. Ovšem dávám jen 4* za to, že lidé kteří byli ochotni o něm natočit tak úžasný dokument, nebyli schopni investovat něco do toho aby byla objasněna jeho vražda. Zatím existují jen spekulace. Jinak doporučuji všem

Těžký časy RJ Bergera (2010) (seriál)

RJ a Milese jsem si oblíbil hned první díl a okamžitě jsem dokoukal i druhou sérii bez titulek. Je to pecka z americké střední která Vás prostě chytne a baví až do konce. Doufám že už se natáči a nebo minimálně chystá 3 série protože tohle je fakt pecka (: Ačkoliv to každýmu nemusí sednout

Šéfové na zabití (2011)

Čekal jsem na to alespoň 2 měsíce, na sexy roličku Jennifer Aniston jsem se nemohl dočkat :-) mohla být obsazená o něco častěji. Nicméně výborný komedie pro všechny. Každý si tam najde trochu svého pomyslného šálku čaje. Pomalejší rozjezd nicméně bavil jsem se celou dobu dávám s čistým srdcem 4*

Muž bez tváře (1993)

Výjmečné dílo. Mel Gibson je také výjmečný herec. I chlapec odvedl výborný herecký výkon. Klasická nespravedlnost s dobrákem který všechno odesere. 80% výborně jsem si u toho smutně povzdechnul.

Mechanik zabiják (2011)

Statham splnil přesně to co se od něj očekávalo. Párkrát tvrďácky promluvil svým chraplákem, škaredě se podíval a sejmul každýho kdo byl na "seznamu" . Řekl bych horší verze Hitmana, lepší verze kurýra. Stathamovi to prostě sedlo v Death Race a z nějakého stupidního důvodu ho v každém filmu rejžové obsazují do role kde se minimálně 3x za film sveze v nadupanym bávu popřípadě jinym autě. Je to tak 65% .. 4 hvězdičky by byli prostě moc..