Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Cely to je divny. Ze zacatku si myslite, ze se zase bude jednat o utoky 11.9.2011 a jak to bylo hrozny, chudak Amerika.....proste tlachy. Hmmmm, pak se karta obrati a vy vidite, ze o to nejde. Trochu vas citove vydira, jste zmateni, cekate co z toho vyleze. Malej kluk, co se boji a porad nekde pobiha, je trochu drzejsi.......a hele ono to je desne chytlave. Dokonce jsme se pristihl, ze jsem s nim sbiral dukazy a snazil se prijit na to, po cem jde. Jedine, co me trosku iritovalo, ze si Sandra B. hraje na citlivou maminku.......prece ji mam zafixovanou trochu jinak.

Prometheus (2012)

Ja neznalec, ac starsich, tak navazujicich flmu(Vetrelec), jsem cekal nejakou pecku, abych se pak podival na dalsi a pak tohle? To ne. Prvni 2/3 ok. Trosicku zamateny - vedet to, delam si vypisky. A pak ten konec? Asi scenaristum dosel cas a potrebovali stihnou uzaverku tak cely film utali s tim, ze to nekdy dopisi. je to ztrata casu.

Jeden den (2011)

No takhle to dopadá, když prošvihnete životní lásku a pak se ji snažíte dostat zpět. Když se konečně zadaří, stejně máte skluz. Anne Hathaway je super cool hot chick. Úžasný kulatý brýle.........bomba. Hned si jdu pro knihu.

Harry Brown (2009)

Od shlédnutí toho filmu už nebudu nikdy zlobit svoje prarodiče. Caine je pořádnej tvrďák s mozkem a to je na něm super. Trošku se to vleče ze začátku.......musíme pochopit, jak vážná je situace a že řešení není, teda je, ale nikomu se nebude líbit. A starý pán Brown se neboji řezat do živého pro dobro věci. i když jste v důchodu, můžete věci změnit. Začněte třeba s místním podchodem.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Seriál no ničem......koho zajímá, jak nějaká rodinka žije kdesi v díře po granátu. Ale ono světe div se, je to vtipný a milý najednou. Babička mi přijde jako nejnormálnější z celý rodiny a přitom to je ona, kdo je považován za cvoka. Štěpánková rulez.

TACHO (2010)

Tohle je dobré vidět a pak už nikdy víc. 2 hvězdy za Landu a Lounovou. brrrrr brrbbrbbrb

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Moment......kde je ten vtip?? Carry že je komik?? ho strčil do kapsy každej tučňák, co tam byl. Docela zklamání - jednou to přijít muselo.

Revizor (1933)

Krása střídá nádheru - to myslím naprosto vážně. Pecka, rána fontáná.

Muži v naději (2011)

Nic jsem nečekal, přišel jsem, sedl si a otevřel pivko. Jeto pěkně udělaný. Hudba je boží a perfektně doplňuje děj. Tohle rozhodně není filozofické dílo, jak někteří hádali (viz komentáře pod). Komedie.....tak trochu. Ale jo, je to komedie, trošku nekomediální. Nevím, jestli to je jen můj pocit, ale celý film mi přišel nasycený optimistickými barvami až překontrastovaný. Polívka se skvělě hodil na tuto roli(věřte mi, já tomu rozumím :-) ). Macháčkovi jsem jeho roli nevěřil a taky tak trochu mu chyběli hlášky. Na český filmy je to úspěch. Takže dát tři nebo čtyři hvězdičky???? Čtyři - kvůli Kerekesce - ten korzet a kulečník byly boží :-D

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Když se řekne Mission Impossible, tak si představím super akci, hi-tech serepetičky, Hunta, který má víc jak devět životů a ještě výborně propracovaný děj. To vše v rovnováze na vysokém levelu. Od akce v Kremlu nuda. Občas mi scény připomínaly debatní kroužek, kde Hunt občas nahodí jiné téma. Příjemným zpestřením je Pegg. Někdo píše, že se MI vrací zpět ke kořenům. Ano, má pravdu a to je chyba. Film by měl být napěchován ještě více akcemi, více super věcičkami.... mám mě strhnout a né, abych koukal na hodinky a přemýšlel, co si koupím k večeři. Pro mě je zklamáním. A kdybych neměl tak v oblibě předchozí díly, dal bych klidně 2 hvězdy.