Zabít Gunthera (2017) odpad!

Najhorsi film v akom sa Arnold objavil. Kralovstvo za Juniora! Nema zmysel rozoberat film, pretoze v nom nebolo jedine pozitivum. Absolutne dno ake mohol Arnie vo filme dosiahnut.

Přepadení v L.A. (1989) (TV film)

Tazko hodnotit tento film, ked existuje jeho dokonaly remake. Pribehovo je to to iste co Heat. Ten ma vsak vyhodu v hercoch a technickej stranke.

Cesta bez návratu (2017)

Milosrdná jedna hviezda je za Arnolda, ktorého je škoda pre takéto nudné dramatické úlohy.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Boyka splnil očakávania. Dostal som presne to čo som čakal, no bohužiaľ ani o chlp viac. Príbeh asi nemá význam riešiť. Ten je ako vystrihnutý z klasických 80tkových béčiek. Adkinsonov Undisputed vždy zaujal akčnou stránkou a tá je absolútne dokonalá. Smelo sa takto môže postaviť vedľa svojich starších bratov. Je zbytočne nejako bližšie analyzovať choreografiu alebo fighty. Vo filme jednoducho nie je jediná - zle natočená akčná scéna. Adkins si Boyku dávno osvojil ako svoju najlegendárnejšiu postavu.Arnie má Terminatora, Sly Rockyho, Norris Braddocka a Adkins Boyku. Dúfam že ešte pár dielov uvidíme a Adkins sa nebude snažiť neškatuľkovať a prechádzať na nejaké dramatické úlohy alebo komédie. Je to borec do ringu a Boykom to len zase potvrdil.

Fatální instinkt (1993)

Film ktory zraje ako vino. Skvela komedia s neokukanymi hercami.

Kauza Cervanová (2013) odpad!

Ako mohol takyto "dokument" vyhrat nejake ceny je pre mna tazko pochopitelne. Najzaujimavejsi je audiozaznam z vypocuvania Zimakovej. Skoda ze sa Kirchhof nevenoval prave takymto veciam. Namiesto toho nam ponuka nudne dohady a nicim nepodlozene klebety.

Letadla, vlaky, automobily (1987)

Mam rad komedie s Candym, s Martinom, 80te roky a vianocnu atmosferu. Tento film bol pre mna teda tutovkou este pred tym nez som ho vobec videl. Este ked k tomu priratam vysoke hodnotenie a vyjadrenia kolegov o tom ze film je doslova narvany vtipnymi scenami, tak bol film dokonca kandidatom na jeden z najoblubenejsich filmov vobec. No realita je upne niekde inde. Film je nezazivny a s totalnou absenciou vtipnych scen. Ako tak funguje maximalne na urovni nejakej hallmarkovskej televiznej dramy o priatelstve. Dve hviezdy davam len za vianocnu atmosferu a tie zname ksichty. Inac je film absolutnou stratou casu.

Falešná hra (2000)

Celkom fajn film. Fajn akcia a dobre vtipky. "Tak spivej"

Tajné spiknutí (2015)

SPOJLER KOMENTAR! Akcne becko v ktorom hraju MJW a Austin. Dokonca stoja proti sebe! Vyborne! MJW ma aj zopar subojov. S kym sa stretne, toho zmlati osvecenymi technikami. Po cely cas nie je dovod netesit sa na zaverecny duel medzi borcami MJW a Austin. MJW sa predvadza pocas filmu. Viemevco dokaze. No a uz len sa spolahnut na to ze aj Austin uz konecne vytasi svoje wrestlingom nabrusene zbrane. A je to tu. MJW a Austin sa stretavaju a MJW Austina skratka zastreli. Ziaden suboj sa nekona. Austin je tuhy 20 minut pred koncom filmu a dovidenia. Jeden z najvacsich podrazov na fanusika akcnych beciek.

Rocky II (1979)

Prva polovica filmu je dost natahovana a sem-trochu nudi. Druha polovica uz bavi viac. Vsetko ale vynahradi vyborne natoceny zaverecny duel, ktory je este lepsi nez v jednotke.