Marvels (2023) odpad!

Na tohle se opravdu nedalo dívat, čiré nejen scénáristické peklo. Nia DaCosta měla pro natočení asi jedinou kvalifikaci, že je to žena té správné barvy pleti,  jinak tomu nerozumím.

Bábovky (2020)

Nechce se mi ani věřit že tuhle přeslazenost, která končí trochu nechtěně po Cimrmanovsku (já nejsem tvůj otec, já jsme tvůj syn... :_), nenatočila žena. Ale tak žena to napsala, to dává aspoň trochu smysl.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 4 (2024) (epizoda)

Po povedené první sérii je ta druhá vyčpělá jako... jako Brno, nudná, nevtipná, předvídatelná,... úplně o ničem. Jediná scéna, která mě pobavila za celé čtyři díly byl nástup Václav Marhoula v teplácích na chatě :_) a to je hodně málo. Aneb oproti první sérii ohromný sešup.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Opravdu velmi dětinský a naivní film, který nefunguje na tak mnoha úrovních, že to ani nechci řešit. Jediné pozitivum je tu sympaťák Jake Gyllenhaal, ale on sám to nezachrání a neutáhne.

Seveřan (2022)

Severská inspirace pozdějšího Hamleta aneb western na vikingský způsob. Tohle se povedlo, herci, výprava, kostýmy,...

Sisu (2022)

Naprosto přepálená a nereálná akční béčková blbina, tedy spíš western z Laponska v době konce WW II. Sice je to děsně přepálený, ale zároveň i celkem zábavný, takže jako takovou jednohubku na zabití večerní nudy rozhodně doporučuju ;)

Stvořitel (2023)

Naprosto suprový audio-vizuál a design futuristických měst i robotů. Bohužel příběh je o dost slabší. Aneb začátek je bezvadný a člověka nadchne, jen s postupem minutáže to slábne a slábne až to konečně dospěje k velmi slabému a přeslazenému konci. btw... Největší problém sem měl s tím, jak pokročilé technologie AI zvládala, když vyráběla roboty a jak v tom kontrastu strašlivě slabými a starými zbraněmi disponovali. Chápu, že je chtěl v rámci příběhu ukázat jako ty utlačované slabé chudáky vzbouřence, ale logiku to nemělo.

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Bohužel, druhá série má sice slibný rozjezd, ale někde v poslední třetině hrozně zhloupne a jede to jen na efekt. Postavy často postupují a jednají naprosto nelogicky, přesto jim to vychází na první/poslední dobrou. Škoda, protože jinak je Reacher sympaťák a člověk mu docela fandí ;)

Blbec k večeři (1998)

Výborná konverzační komedie, která si víceméně vystačí s jedním bytem a telefonem ;)