Rogue One: Star Wars Story (2016)

I've got bad feeling about this. Připadá mi to jak nějaký recyklát. 2 zdigitalizované legendární postavy, IP man s palicí, nesympatická hlavní hrdinka i pilot. Nejlepší byl ten robot K-2, nebo jak mu bylo. Skvělý vizuál. Tento spin-off se moc nepovedl. Jo, nejlepší je závěrečná scéna Vader vs povstalci. Edit:Po druhém zhlédnutí se nic nemění. Felicity Jones aka Jyn Erso je tragická a Diego Luna jakbysmet. Příběh je dobrý a konec navazuje na epizodu IV. Vizuálně je to skvělé, parádní je třeba Jedha, Scarif a samozřejmě Vader. Víc se mi líbili roboti a Impérium než Aliance.

Pasažéři (2016)

Překvapilo. Na to, že je to taková romantika, jsem to režisérovi sežral i s navijákem. Ideální na nedělní odpoledne:)

Drsné jaro (2001)

Začátek super, pak už je to jenom o násilí, zbytečně drsné. Dobrý rockový OST. Přesto vybočuje z řady, určitě doporučuji.

Základní instinkt (1992)

Verhoevenova paráda. Skvělý thriller, neskutečný scénář, výborný Goldsmithův podmaz. Vyšinutí jsou všichni, ale já teda radši brunety:)

Stranger Things (2016) (seriál)

Paráda! Steven Spielberg se může jít klouzat! Perfektní úvodní znělka, neskutečný 80s feeling, výborný hudební doprovod. Zábava:) Super 8 tomu nesahá po kotníky. Po shlédnutí 2.série zůstávám u plné palby. Jsem rád, že tam bylo víc akce. Edit : Zůstanu u 5 hvězd, ale 3.série u mě nejslabší, ikdyž poslední 2-3 epizody to hodně zvedly. Jsem zvědavý, jak si poradí se 4.sérií.. Edit2: Po 4.sérii sundávám hvězdu.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Slibný začátek, pak tedy ale strašné. Jeden z těch horších X-Menů. Edit: Jedu to podruhé - začátek v Egyptě super. Vymazlená je scéna s Quicksilverem při záchraně z hořící akademie. A samozřejmě Nightcrawler sám o sobě. Jinak ovšem bída i přes megalomanské efekty a trochu překombinovaný děj.

Příchozí (2016)

Zklamání. Hezký vizuál a hudba. Komorní sci-fi. Emzáci jsou super. Děj je ale dost nudný, žádný pořádný zvrat. Škoda.

Kalvárie (2014)

Gleesona mám moc rád, o Irsku nemluvě. Bylo to výborné - typický černý humor, spousta minipříběhů, zkousnutelně podané duchovno pro neznaboha jako jsem já.

Equalizer (2014)

Denzel jako obvykle ve velmi dobré formě. Pomalejší rozjezd, ale pak to pěkně odsýpá. Bavilo mě to od začátku do konce, takový správný moderní Robin Hood. Mám rád nekompromisní hrdiny a tady to funguje super.

Ronaldo (2015)

Nejsem jeho fanoušek, ale musí se respektovat, co dokázal a jak za tím šel. Jeho kvality na hřišti jsou nezpochybnitelné. Připadá mi, že se snažil spíše vyobrazit svou rodinu. Nedivím se, že od něho movité modelky utíkají - rodinu má totiž psycho! Matka, která ho nechtěla, otec ochlasta, bratr nämlich to samé. Až mi ho bylo líto. Jorge (jeho agent) mi paradoxně přišel nejlepší z celé té trapné enklávy. Jo a po jeho synovi neštěkne pes. Po fotbalové stránce. Mark my words. Ale jedno máme společné - když přijdu domů z práce, tak mám rád klid:)