Bez servítky (2009) (pořad)

Príjemná relácia, občas si ju rád pozriem, ale naozaj, občas. Je to celkom dobré (podľa mňa až moc podhodnotené), ale určite nebudem každý deň prilepený na obrazovke, aby som to videl. Raz za čas, a dá sa to. U mňa čistý priemer. 50%

Madagaskar (2005)

Fuuuha, už ani nepočítam, koľkokrát som toto videl. Ale nič to nemení a tom, že je to jedna z mojich najobľúbenejších disneyoviek. Práve som sa však pozrel na hodnotenie- 73%??? To je nejak málo, nie? U mňa jednoznačne 90%.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Rodinná klasika, jednoznačne najlepší rodinný film aký som kedy videl. Má to čaro, a tie hovoriace zvieratá nemajú chybu. Na päť hviezdičiek to ale zase nevidím. 85%.

Tři veteráni (1983)

Jediná česká rozprávka, ktorá sa mi páči. "Jó, Frankfurt, Frankfurt... Tam sem taky nebyl." 95%

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film) odpad!

Toto má od hororu ďaleko... skôr nejaký nevydarený pokus o primitívny triler... 0%

Méďa (2012)

Pohodový film, dobrý nápad. Macík bol vtipný, na môj vkus až trocha moc vulgárny, ale aj tak sa mi film páčil. Herecké výkony je ťažko posúdiť. Dávam 4 hviezdy, niečo mi tam chýbalo. 80%

Hunger Games (2012)

Kniha je vždy lepšia, to je jasné, ale ja to nebudem porovnávať. V knihe totiž rozpráva príbeh hlavná hrdinka, a tým pádom je náročné nakrútiť film. Predsa si myslím, že to aj napriek tomu mal príliš malú iskru, ale pozerateľné a zábavné na pozretie to určite bolo. Navyše efekty sa veľmi vydarili. 75%

Klikař Charlie (2007)

Klasická vulgárna americká komédia, ktorá má dosť vtipných hlášok. To je asi tak všetko, čo tento film obsahuje. Za samotný film 2*, a za Jessicu Albu pridám ešte jednu. Pre tých, ktorý prepadli z matematiky: 3* = 60%.

Pearl Harbor (2001)

Nádherný film, ktorý ma neomrzí ani po 5-krát. 95%

Proroctví (2009)

Filmy tohoto typu sa mi páčia. Nejaká záhada a akcia. Trošku ma mrzí ten koniec, ale to nevadí, aj tak dám 5*, lebo film je dobre spracovaný a má všetko, čo by mal film podľa mňa spĺňať. 95%