Řachanda (2016)

Ty jo... tolik vykradených filmů a pohádek najednou se hned tak nevidí. Příběh rytíře, Rebelka, Avatar, Hobit a v hlavních rolích princezna Fiona a Mr. Bean. Jestli jsem na něco zapomněla, tak se omlouvám.

Malé královny krásy (2009) (pořad) odpad!

Viděla jsem náhodou a fakt, že jsem matkou pětileté holčičky mě asi svým způsobem donutil tu zvrácenost dokoukat do konce. Nechápu, že existuje podobný typ soutěže, nechápu, že matky jsou schopné takto nechat "prostituovat" své dcery, nechápu, že otcové tomu přihlížejí nebo dokonce podporují. V díle, který jsem viděla, vystupovala regulérní psychopatka - matka, kterou bych nechala rovnou hospitalizovat, aby už nepáchala více škody na svojí sotva školou povinné dceři, kterou jsem též hodně těžko vydýchávala. Jen doufám, že se pan Zapletal nebude moc nudit...

Mordparta - Převýchova (2016) (epizoda)

Příjemné překvapení, odbočení od uniformity ostatních dílů nejen tohoto seriálu a ač téma ohrané a místy nelogické, oceňuji atmosféru a celkový dojem, který mírně zavoněl severem.

Správní chlapi (2016)

Pro mě osobně jsou Gosling a Crowe jedni z nejvíc charismatických herců vůbec. Byla jsem moc zvědavá na toto spojení, obzvlášť v komedii. Russell jako vždy výbornej, postava mu byla ušitá přímo na míru, ale to co předváděl Gosling, na to jsem snad ani nebyla připravená. Ještě teď se musím smát, když si vzpomenu na tu jeho šarádu.

Zkáza krásou (2016)

Co mě paměť sahá, miluju filmy pro pamětníky a herce, co v nich hrají. Pozor, Baarová mezi ně nepatřila a ani Renčův film, natož tento dokument to nezměnil. Dokonce se mé nesympatie prohloubily díky její nafoukanosti a sebestřednému smutku bez náznaku lítosti s lidmi, kterým zničila život. Samotný dokument by mě možná zaujal víc, pokud bych už kdysi nečetla životopis zpracovaný Josefem Škvoreckým. A mimochodem, ten několikrát zmiňovaný titul nejkrásnější ženy Evropy taky dost dobře nechápu. Mandlová, Vítová, Golová a určitě i další byly podle mne mnohem hezčí...

Znovu zamilovaná (2012)

Tentokrát na mě francouzská chemie nezafungovala. Neoslovil mě ani příběh ani herecké podání a co se týče uvedeného žánru, tak u téhle komedie jsem se rozhodně nezasmála... Jedním slovem - zklamání.

Burácení (2015)

70-ti procentům dialogů nerozumíte, ale brzy zjistíte, že v tomto případě je to výhra. Nechci jen plivat špínu, ale opravdu nevím, co bych pochválila krom muziky.. :-( Ta jedna hvězda je pouze za to, že mám ráda strejdu Tomáše.

Pride (2014)

Tohle na Britech miluju - mají zajímavou historii, mají skvělé herce a umí točit milé filmy. Trochu mi to připomnělo mojí oblíbenou komedii Do naha. Už teď se těším, až se na film podívám znovu a pokud budu stejně nadšená, tak zvýším na plný počet.

Cesta naděje (2014)

Válečné drama nečekejte. Ale pokud máte rádi/y pohádky šmrnclé arabským folklórem a Russella Crowa, tak budete spokojení. Já tedy byla, přestože s většinou zdejších kritiků musím souhlasit.

Co s láskou (2014)

Připomnělo mi to můj oblíbený Zápisník jedné lásky s Ryanem Goslingem. Celkově se mi líbila mnohem víc příběhová linie mladých, současnost už trochu drhla. Výměna hlavního mužského hrdiny mě vůbec nesedla. Mladý Dawson v podání Luka Braceyho byl přirozený, James Marsden se snažil, ale to charisma prostě chybělo. Ale jinak spokojenost, jsem ráda za každý podobný film.