Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

První řadu jsem sledovala sporadicky, druhá mně vyloženě bavila a třetí je katastrofa . Ano, jak řekla Adéla Gondíková, tady vítězí zábava nad kvalitou. Ale nejen u Aleše Hámy...

Souboj na špičkách (2016) (TV film)

To jsem si dala... Po dokumentu o Sergeji Poluninovi lačná dalších baletních zážitků jsem narazila na nepovedenou limonádu s pachutí umělýho sladidla na patře.

Tanečník (2016)

O baletu nic nevím, podle jmen znám jen Harapese a Baryšnikova. Teď se k nim přida další jméno - Sergej Polunin. Parádně zpracovány dokument plny autentických záběru mě přikoval k obrazovce a nenechal vydechnout, vyždímal emoce a následně nasadil brouky do hlavy. Nebudu se víc rozepisovat, podívejte se sami. Každopadně si jdu vygooglit, co ten neobyčejně talentovaný člověk dělá nyní. Jak už jsem psala, baletu nerozumím, ale nikdy jsem neviděla nikoho tak krásně tančit. Posuďte sami... https://www.youtube.com/watch?v=c-tW0CkvdDI

Inferno (2016)

Reklama na Florencii, jinak nejhorší Langdonův příběh. Knížka mě zklamala, od filmu jsem nic nečekala a překvapeni se nekonalo - nic dobrýho nedostala. Chudák Tom, tohle nemá zapotřebí

Batalon (2015)

Zajímavé téma, bohužel pro mě nezajímavě zpracované. Nedala jsem to ani na jeden zátah. Přišlo mě to zidealizované, poameričtěné.. škoda. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory a sledovat výkony ruských herců mě dost baví, takže houby zle.

Kohout na víně (2011)

Jako nebylo to špatný, ale třikrát Schweiger by úplně stačil ( režie, scénář a hlavní role). To, že dal roli svojí dceři bych i pochopila, ale měl by jí jako herec a režisér vysvětlit, že emoce se dají vyjadřovat i jinak, než koulením očí a špulením pusy.

Anděl Páně 2 (2016)

Právě jsem se vrátila z kina a vůbec nevím, jak moc popsat to, jak jsem nadšená! Tolik výborných vtipných hlášek má jen jedno mínus a to je, že si je všechny nepamatuju. A ten herecký koncert Trojan - Dvořák, to bylo jako balzám na duši.