Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Jako seriál se mi to hodně líbí, případy řeší opravdu znamenitě a někdy i celkem komicky, ale musí na to člověk mít náladu, když je člověk špatně naladěn je to akorát tak iritující ty jeho výkyvy :).

Bláznivá olympiáda (2005)

Někteří lidé se prostě občas nestydí za pár peněz ze sebe udělat trotla před televizními obrazovkami.

Helena (2012) (seriál)

Jedná se o remake serialu "Roseanne" o který TV nova bojovala už několik let, aby jej mohla natočit a konečně zakoupila práva. Já se bohužel obávám toho nejhoršího. Jak z původního podprůměrného sitcomu udělat obstojný ? Určitě to nenechám "přetočit" čechy a tím, že místo rodiny tlusťochů obsadím herce hubené . Hodnotím po shlédnutí prvního dílu.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Pro lidi co mají rádi sarkastický humor přímo ideální serial. Snad jen bych podotkl, že serialu musíte přijit na chuť a pochopit každou postavu. Kdybych viděl jen 3 díly první série, také bych hodnotil jinak.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Zprva velice zajímavý a neobyčejný seriál s doposud neprobranou tématikou. Po sléze jsem však dospěl k zjištění, že všechny díly jsou na jedno brdo a postupně seriál začíná nudit.

Osudový dotek 2 (2006)

Doslova smutné, jak jednička hodila laťku hodně vysoko a dvojka jí srazila hoooodně nízko

Osudový dotek (2004)

Sice Ashtona Kutchera nemám rád, ale to všechno napravila bezvadná atmosféra a perfektní scénář.

Ztráta paměti (2004)

Film je absolutně nezajímavý a chaotický. Možná i špatně natočený. Nemluvě o tom, že podobnost s Osudovým dotykem 2 je při nejmenším podivná - i když provedení je mnohem horší .

Iron Man 2 (2010)

Namachrovaný superhrdina ? Ožralý superhrdina ? Dobře chápu, že i hrdinové mají své dny, ale toto má u mně veliké minus. První pul hodinu jsem přemýšlel jestli to mám vypnout, nebo nechat běžet. Možná jsem moc staromodní, ale mám rád hrdiny, kteří svou identitu skrývají popřípadě jí vyzradí svým nejbližším - ne aby mixovali ožralý na večírku v super obleku. Po hodině promítání jsem to vypl. Tento počin se mi tedy absolutně nelíbil .. Tři hvězdičky dávám za efekty.

Legie (2010)

Říkal jsem si že by to mohl být zajímavý film. Ale opak je pravdou, spojení zombie a andělů není dobré .. Dokonce až k blití, příběh a herecké výkony také k blití. Jednu hvězdičku dostává ta milá babička co na začátku přijde na steak >:D.