Suburra (2015)

Plochý a nezajímavý příběh o běžných, nudných i unuděných lidech a jejich nezáživném pinožení po Věčném městysu. Takový Motejl Jelimanuel a Makovka, ovšem neanimované. Prakticky nic se neděje, fádní politik při neinteresantním mrdu přestřelí týnku s nepozoruhodnýma kozama, a má to jakési upjaté dopady na vágní svět naprosto frigidního podsvětí. Pamětihodnost filmu je zkrátka nulová, vůbec na to nekoukejte. (Komentář je určen bezduchému souchotináři, skrývajícímu se pod nickem LIVINGDEAD. Pokud poslechne, nebude moci tuto vynikající pecku strhat v den, kdy mu sestra zase na chvilku přepustí klávesnici). Vy ostatní, co si při cinemafilních orgiích nestrkáte hlavu do prdele, či nabuzeni novou dávkou levomepromazinu sourozenkyni do výstřihu, platí mírně odlišná verze - je to ďaha, jen do toho!

Stranger Things (2016) (seriál)

Moc nechápu, proč se tu ze serošku naprostá většina pomobáze posrala naplacato, leda, že by se místní ohyzdové rádi koukali na haranty, co na tom jsou ne-li hůře, pak alespoň podobně. Oscilace mezi napínákem pro dorostlé a ítý atmosférou, určenou fuckanům, z toho skutečně dělá žuvačku pro celou rodinu. Prostě se může na gauči trojáku uprdelit táta, co se rád bojí i něčeho jiného, než mámy, máma, která si tím najde dobrou výmluvu, proč opět odložit vytírání podlahy, na kterou se už natvrdo lepí i holinky s hodně hlubokým vzorkem a potěr, co by čuměl na cokoliv raději, než se naučil třeba číst, psát nebo si nevplétat holuby do lykansky husté, umaštěné kštice prepubescentního mongola. Aby to nevyznělo přespříliš přísně - autistická slečinka hraje jako z partesu, za to dvacet procent navíc, a občas se podaří i vybudovat skutečně tísnivou atmosféru. Kterou bohužel srazí další záběr (a že jich je) na nebohého chlapce, co si při nějaké strašné nehodě prohodil horní čelist se spodní a ještě mu přitom vypadala většina řezáků, oči se zbasedovali a zbytek těla čapnul dermatitidu hrubšího zrna. Ne, sorry, přeháním.) Prostě jsou tam odporní všichni, i ta slečna, co má být femme fekale. Představa bližší kooperace s ní se dá shrnout slovy klasika - no to mi ho zandej!

Rozkaz zabíjet (2016)

Asi takhle - jestli ve fjůčr budou vypadat i jednat příslušníci speciálních jednotek tak, jako zde představená parta hysterických táborníků, pak skutečně raději do prvních linií nasadit odšťavňovač na nožičkách, vyzbrojený kalachem, přilepeným leukoplastí.

Constantine (2014) (seriál)

Ráčil jsem si počíst komentáře několika desítek kolegů diváků a jedna věc se tam nečekaně opakuje - vyzdvižení údajného charisma představitele hlavní role. Tedy - já sice nemám ňadra dmoucí ani pravidelný péemes, též očichávání mužských rektů nepatří mezi má hobby, takže se necítím úplně povolaný hodnotit, ovšem i tak mi nezbývá než napsat, že pan Rajen působí jako labilní metrouš na dojezdu, vyslizlo i křivohubec a normální by bylo jej zašlápnout, aby se tolik netrápil. Naštěstí to později vyrovnává Angélica Ceckaya, jejíž těleso se nachází na opačném konci sledovatelnosti. Seriál samotný je postaven na chaotickém počátku a postupném objasňování ,,reálií". Poměrně uzavřené epizody o bubání na libovolného bubáka za pomoci těžítka z pyramidy nebo dětského rozpočítávadla pojí jedna mapa, kterou slečna užila kvůli nedostatku hygienických potřeb netradičním způsobem (asi, občas klimbnu, holt nemládneme nikdo), jeden negr, co má ségru na tyči a stále nadšenější a nadšenější zmírání lumbersexuála. Když se to celé pokrátí, tak průměrem je naprostý průměr.

Olivie Žižková - Evropo dýchej (2016) (hudební videoklip) odpad!

No nebudu se s tím zbytečně srát, jen přeprcnu svůj příspěvek z tématické diskuze, za větší námahu mi už tato krejzy sink nestojí. Jen podotýkám, že mé nadšení ze zalidňování evropských prostor příslušníky zločinné víry je nulové a vítačem bych se skutečně nenazval. --- Když jsem si tu před časem pitval dobrosernou, a především pro sebe prachysernou mafii, ve které se nám to tak nějak dienstbieruje, pajeruje, bursíkuje a nově i smetanuje, tak by nebylo od věci kouknout i na druhou stranu barikády. ,,Madame" Olivia Žižková: neskutečná zhůvěřilost - z toho by blil i DJ Bobo. O obsahu raději nemluvím, hudba z kolotoče, text od dysgrafika, dyslektika, dysharmonika a vůbec vlastně dysdebila. https://www.youtube.com/watch?v=meXpKEhXKxw&ab_channel=Olivie%C5%BDi%C5%BEkov%C3%A1 Veselá je pak její nástupovka na srazu angažovaných ovčanů. Urazí všechny dole na plácku, předřečníky.... https://www.youtube.com/watch?v=tiuv4sDPcd0&ab_channel=Olivie%C5%BDi%C5%BEkov%C3%A1 Možná není dobré chodit k Drtinové coby nevzdělaný a nepřipravený jeliman, že? https://www.youtube.com/watch?v=jiKZjNrjTz4&ab_channel=punker244 Chápu, že Olinka udělala ve svém nelehkém životě mnohé proto, aby se stala sereblitou, viz http://img.ahaonline.cz/img/18/new_article/1442608-img-zizkova-krytinar-kalendar-v4.jpg?v=4 http://www.extra.cz/images/thumbs/7f/31/7f31e83-10908-oliviebobrholendamilanh-658x900-fit.jpg http://www.conviva.cz/files/Olivie%20CD%20Nej...%20Hity%20Darinky%20R..%20005.jpg jukla Jirkovi na lachtánka a tak, prostě neměla to lehké http://www.expres.cz/olive-zzikova-zivotni-pribeh-d2k-/zpravy.aspx?c=A160809_173046_dx-zpravy_khor proto se na stárnoucí kolena rozhodla, že poslechne sešlého Žižku a chytí migračně-teroristickou příležitost za pačesy. Samozřejmě v dobré víře, tedy - aby si pomohla. No, a kariéra může konečně začít, ne? Co s podobnými supy? Mé lepší já by si od ní na chvilinku vypůjčilo onen revolver, mé horší, zahleděné do milfek, by jí ve své dobrotivosti jen zacpalo hubu kladélkem.

Narcos - Season 2 (2016) (série)

I když většina těchhle latýnos vypadá jako los džitános buzerantos, jsou velice hraví a kreativní, co se vydělávání peněz a zadělávání konkurentů do země týče. V Kolumbii obzvláště. Cirka čtvrt milionu ťuhýků hovoří za vše. Vyberte si libovolnou ideologickou doktrínu a někde v poandí se k ní stoprobrko hlásí ozbrojená grupa, co se motá mezi stromy a s největší pravděpodobností svůj boj za lepší příští hradí z nějaké té laborky, kde se tvoří dobroty pro americké rypáky. Přetlak je tedy značný a musí docházet k jistým názorovým rozporům, to dá rozum. Obzvláště u zastánců tzv. volného trhu, rozuměj těch, co si zvolili ze všech ismů ten kapi. Narkos. Čistokrevných podnikatelů, co mají u svých díros do prdelos, na jaké straně politického spektra se nachází jejich koncový zákazník. Takový býval náš Pavlík. Pragmatický, od soušlů (rozuměj - řadových občanů) si kupoval podporu výstavbou houpaček, klouzaček a točítek pro haranty, od establishmentu zadotováním volebních kampaní, či příspěvky na kurvičky. Jak se to tedy mohlo posrat? No tak to se na to budete asi muset podívat. A zklamáni vážně nebudete. Nyní pro formu nějaké námitky - snad z nadšení, snad ze snahy o ťuknutí do vkusu řadového diváctva, které miluje příběhy o charizmatických zmetcích, nebyly Eskóbar a jeho činy popsány dostatečně ekl. Na jednu stranu musím vychvalovat osobní rovinu, v níž se dá nahlédnout na tu drobnost, že svět není černobílý, byť nám to média a politici zkouší permanentně cpát, na stranu druhou si ze seroše jeden odnáší nostalgický fíling. A i zarytí právomilci chvilkami drželi palce vyžranému vrahovi, aby ještě vydržel a otůroval mopeda pomsty.. Ne tedy, že by byl přímo glorifuckován, to ne, ovšem dopad jeho činů nebyl zdůrazněn natolik, aby si kdejaký náctiletý čurimrd nezasnil o tvorbě vlastního kartelu....

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Dám vám hádanku, a když ji uhádnete.... Poprvé - skvělá Libuška juvenilního vzhledu a Trávník v době, kdy slizem ještě neprýštil. Podruhé - propaganda, zaměřená proti rodinám netradičního typu. A potřetí - Mistr, pějící o nezkušeném ptákovi, co si hledá otvor. Nevíte? Škoda. Dokud nebudete znát odpověď na mou hádanku, budete čtyřiadvacátého krkat linecký u nějaké americké sračky.

Moonwalkers (2015)

Osifluje... oscifuk...ocisku....oscilcirku... kmitá to mezi tři a čtyři! Kurva, to jsou slova na hovno, tohleto, když se vám v hlavě roztáčejí duhová kola a explodují ohňostrióje. Až přespříliš vyhulený rozjezd vede k bombastickému finále přes nakoukání do všedního bytí květinových dítek. A zdejší postavu Hellboye považuji již nyní za kultovní.

Něžné vlny (2013)

Tak to je ale úpe jako z mého života. Také jsem si v onom roce kolem sedmnáctého novembra málem poprvé štrejchnul! Pravda, nakonec jsem našemu souhu čiteli na pěstitelské práce odolal a odmítl jeho nabídky doučování v oblasti setby ředkví, díky čemuž dnes chodím jako kachna jen tak trošičku, ovšem jinak prakticky to samé. A nyní jen zkratkovitě k filmu - občas (výjimečně) se najdou i zrzky, co se dají snést. Rozhodně nejde o komedii, spíše o takové plážové proplutí večerem. Erotično Helimadoe nehledat. V pozadí je vidět Mělník. Dva, ze slušnosti a za zemi původu navyšuji.

Kosmo (2016) (seriál)

Prohryzat se dílem numero uno bylo jako zkoušet se vysrat, když je jeden na štěrkové dietě. Nekonečné a bolelo to. Protože jsem však chlapík, jura a komsomolec příkladný, dokopal jsem se i ku dvojce a tam to již je. Pár frků v popředí, ještě více dalších v pozadí, pro které se vyplatí trápit zrakový nerv. Někdy člověku stačí ku štěstí minimum, třeba správně umístěný označovač od Mypolu.... Nebudeme si zase nalhávat, že jde o dalšího Červeného šprtajzlyka, celému tomuto hentutomu chybí především větší míra konzistence mezi ,,vtipy" a dějem samotným, ve sliz Kameňáku to však nedegraduje a jak jsem již datlil - najdou se momenty přímo pro fajnšmekry.