Queer - Proměna? (2016) (epizoda)

Prosím vás, pokud se někdo cítíte genderově jinak, než jak vás oslovuji, upozorněte mě dříve, než na mě pošlete zásahovku. Nedělám to schválně, jsem velice empatický vůči vašim neidentitám, rasám i vašemu bordelu v mrdacích preferencích, a všem bych chtěl snést modré z nebe. Rozhodně odmítám tezi, že by úchylky 0,1% populace neměly hýbat celým společenským systémem či kulturními zvyky, naopak. Doteď byla česká společnost pouze tolerantní, neprojevovala se nenávistně a neslyšel jsem, že by někdo protestoval proti faktu, že náročné léčby či operace translidí jsou hrazeny z peněz nás všech. Chybně jsem si myslel - to postačí, jsme na špičce co do míry péče i pochopení. Nebylo tomu tak. Transka na Hrad! Každý prcá podle svých schopností, každému pohlaví dle jeho potřeb! Prcprdeláři všech zemí, spojte se! Se svým pohlavím na krátké časy a kdykoliv jinak! V různorodosti je síla! Bezpohlavnost - náš cíl! Úkoly VI. sjezdu LGBT splníme! Ferina má velkého jarina! - No, toliko k trapnému rádoby humoru, a nyní k věci, prciny. Před nedávnem jsem dočetl tezi, že snižování tolerance vůči LGBT komunitě v české společnosti je způsobeno faktem, že se ona sama začala brát příliš vážně, postrádá již smysl pro nadhled, sarkasmus a sebeironii. Něco na tom bude. Osobně bych dodal - ve vleku všelijakých (nejen zámořských) pseudoaktivistů sklouzává k samožerství a elitářství. To samozřejmě vyvolává reakce. Již tak frustorvaná společnost kupou identitu likvidujících ,,politik", z frankfurtské školy vzešlých, pak může, až to praskne, hledat snadný cíl. Pomněte.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Zatímco jedinci, co nemají to štěstí jako já a svým výzorem i intelektem připomínají hlavonožce, zde prudí, pohazují větami ,,jak si krtek sešil tangáče, jak krt stříkal rakem gaťky, hmyzožer end tesilky, kterak má dáma uschovat krkta pod lacláče poté, co pomočí len" a podobně, já k instruktážnímu videu o dělbě práce v socialistické společnosti doplním jen jediné. Nemám toho zjeba rád. Již jako jiskru jasnou mi jeho zjevné zaostávání v rozumovém vývoji lezlo na nervy a věkem se to nikterak nelepší. V reálu s idioimbecily vcelku soucítím, málokdy jde o jejich volbu, pominu-li zasloužilé čichače toulenu, ovšem tato unylá zvěřena, která se navíc stala nevoleným symbolem Zemanovo-čínského přátelství, je vskutku otravnost sama. Dvě za to, že dílo je vcelku krátké.

Pingu (1990) (seriál) odpad!

Nic proti hrátkám s plastelínou, sám jsem jí kdysi sežral na kila, ovšem menší z mých úprců se té natahovací postavičky bojí jako Slávik ženský. A to si ve školce podmanila svou dechberoucí autoritativností nejen dětský kolektiv, ale i vyhořelé souškyčitelky, tedy poněkud překopala zaběhlý řád, a když nedávno potkala čerta, tak ho kopla do holeně a šla na lízo. Takže sorry jako.

Hádej, jak moc tě mám rád (2012) (seriál)

Hymna pedíků zní ,,hádej jak tě mám rád, hádej jak tě mám rád, mám tě moc rááááád". Občas se tu vyskytnou i velice divoké věty, kupř. ,,mám tě rád tak, kam až dosáhne můj palec u nohy". No, tzzzz, dětem se to líbí. Mrk mrk.

Rudá volavka (2018)

Na takto alogický výpotek myšlenkově zabržděných mám málo deformovanou hlavičku.

Přání smrti (2018)

Brůs ve dvojhappyendním filmu. Nejprve se bez nákladů zbaví stařeny, a pak mu projde i leccos jiného. Jen ten konec, tam zamrazí. Spoiler, zvykejte si. Vyživovací povinnost se vrátí jako bumerang a začne zase parazitovat, mrcha! Pochvala za staré, dobré, politicky nekorektní téma.

Volyň (2016)

Jsou takové dny, kdy vám manželka představí otce vašich společných dětí, přes chodbu se do garsoniery stěhuje patnáctičlenná rodina s poetickým příjmením Mižigarovi, auto se vysere uprostřed stoupání v tunelu na obchvatu a i přes předražené resekce zůstanou všechny čtyřky zapíchnuté v bebedobréráno, pročež vypadáte jako Angličan. Pokud pak stojíte v předsíni v gumákách, plášti a s prádelní šňůrou v ruce uvažujíc, zda jít a nebo nejít do lesa, pusťte si Volyň. Poslední naděje na to, že bude lépe, uvadne. Šťastnou cestu a příjemné tlení přeji.

Zlý časy v El Royale (2018)

Spokojenost. Příběh byl vystavěn i ukončen, motivace ozřejmeny a vyhrála ta správná rasa, že. Jen netuším, jaký smysl měl mít hotel na pomezí a proč do role pseudoMansona obsadil Goddard neherecké kopyto s charisma logaritmického pravítka.