Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

4 hvězdičky za největší bitvy ve startreku, co kdy byly natočeny. Jenomže ty bohužel většina lidí neviděla, protože to do konce všech těch sérií neviděla. V televizi dávali vždy jenom první dvě série. Tu největší nudu.

Kancl (2005) (seriál)

Zajímavě natočeno. Celou dobu herci hrají s tím, jako když dělají rozhovor na kameru. Celé to tak podtrhuje pocity vytvářené v kanceláři tohoto seriálu, které jsou příjemně surové, reálné. Nedaří se mi však při sledování zasmát.

V pasti (2005)

Po dlouhé době jsem se bavil u filmu neočekávanými událostmi, které navíc měly logiku, čehož si cením. Takto postavené události jsem na toto téma ještě neviděl. To napětí, zda operace bude nebo ne, a to zakončení filmu: "A nebo taky ne!", to si prostě pět hvězdiček zaslouží :-) .

Někdy veselo někdy smutno (2001)

Někdy štěstí, někdy smutek. Podle mě nelze říci znám indické filmy a nevidět tento snímek. Jedná se o klenot bollywoodu.

Revizoři (2003)

Smekám klobouk před režisérem. Natočit takový koukatelný film v metru, to už chce mít nemalé schopnosti.

Ať srdce řekne hurá (2009)

Spousta srandy a překrásné kvalitní záběry, prostě bollywoodská špička. Hudba jako vždy nezklamala.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Žádná slabá místa, situace pečlivě pozvolna uvolňují humor, jak když přijdou rodiče na rozlučku. Povedené plné humoru.

Královna Margot (1994)

Nikdy v životě nás (není to jen můj závěr) tak herci ve filmu nenudily skoro tři hodiny! Uživatel W_Parmalee to napsal výstižně.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tak po přečtení několika recenzí už nemusím nic psát, protože "gr8 escape" už to napsal za mně. Souhlasím s ním a dokonce nepotřebuji nic dodat. Jen nepřihodím tu čtvrtou hvězdičku.

Pozemšťan (2007)

Nádherná atmosféra u hořícího ohně v krbu celou dobu s krásnou melodií na pozadí a do toho neskutečně poutavý příběh pomalu odhalovaný vypravěčem všech dob. Renton to napsal přesně, pokud se chytnete na začátku, už vás to nepustí jako jeho posluchače. Proč si vlastně neposlechnout takový příběh? Nejvíce chválím postavy posluchačů, kteří svoje role různých typů lidí ukazují velmi průzračně a tím vytváří pohnutky k zamyšlení.