Profesionál (1981)

Nádherná kriminálka!!! Nemám slov, miluji tento film se skvělou hudbou :))

Batman a Robin (1997)

Ani lamač dívčích srdcí George Clooney tomuto filmu moc nepomohl. Plno těch největších hvězd, ale přesto z toho vznikl úplný PROPADÁK!!!

Božský Bruce (2003)

Jime, ty tvoje rypáky jsou světově uznávané a díky nim ses stal tím čím jsi! Klobouk dolů, tady je ukázka, že Hollywood nebere jen sexy pleyboye, ale i pošahané, méně okouzlující hošany. Jimík si zde zahrál muže, který získá nadlidskou sílu od Boha a začne ji využívat ve svůj prospěch. Zvětší prsa své přítelkyni, zmrví kariéru svému kolegovi atd...Kdo by si to nepřál? Já rozhodně ano, asi se také nechám řejet nákladním vozidlem a budu v očekávání, že se probudím jako superhrdina :)

Bastardi (2010)

Parta sebestředných, nafoukaných malých grázlů, kteří se chovají jako banda těch největších hovad na světě. Shrneme si obsah, parta dětiček ze základní školy+ pár rómských spoluobčanů, co to znamená? Mladé holčičky, které se chovají jako laciné děvky a syn tatíčka mafiána, který si dovolí snad všechno. Já být tím profesorem, tak sebou na školu vezmu brokovnici a každej zmrd, který by dělal něco, co by neměl, tak by dostal tři varování, na počtrvté by to znamenalo zvětšení díry v oblasti řítního útvaru. Taková anarchie však existuje, děcka jsou čím dál blbější a nevychovanější a nejleší na tom je, že jejich rodičům je to absolutně jedno, jen tak dál Český národe!! :))

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Zde vidíme, jak může být v životě hůř. Jestliže si myslíme, že život stojí za hovno, nikdo nás nechce a každou minutu přemýšlíme nad způsobem, jak vytáhnout kotvy, v tomhle filmu je jasně zřetelné, že to hlavní hrdina chce udělat taky, Představa, že otevřu skříň a v ní mtrvola, no nevím. Asi bych se natáhla vedle ní a nebo bych ji věnovala lékařské fakultě ;)

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Opravdu velmi velmi podivné, kdybych k tomuto filmu neměla pouto, tak bych mu dala menší hodnocení. Znám ho od plenek a vždy se mi líbil, proto mu dávám vysoké hodnocení. Jsem obeznámená tím, že tamější triky nepatří k nejlepším a herecké výkony taktéž. Musím však konstatovat, že tento film mě velmi zaujal! Pro mě je to klasika ;)

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Při zhlédnutí tohoto filmu jsem si vzpomněla na běžnou otázku dětí- "Mami, jak se dělají děti?" Malinko jsem ji pozměnila, takže teď vypadá takhle- "Mami, jak se dělají vetřelci?", "To ti na ksychtu přistane taková potvora ve tvaru ruky a ta ti naklade vajíčka do těla, jamile příjde ten správný čas a bestie uvnitř tebe dozraje, začne se ti rvát z těla ven. Přitom ti zlomí pár žeber, poraní životně důležité orgány. A tak se narodí malé miminko vetřelce." :)

Doom (2005)

Sci-fi horor s pěknýma bestiema, které mají podobnou vizáž jako Paris Hilton (slizkej ksycht, několik párů očí). Parta nabuchaných goril příjíždí na planetu, kde je nějaká laboratoř s vypuštěnou ZOO. Snaží se evakuovat zbytek doktůrků a přitom zabít pár jmenovaných supermodelů z časopisu Vogue. Jejich krev mi připomněla jahdový jogurt, buď je to můj pozorovací smysl, nebo jsem zvrácená ;).

Nezkrotná Lucía (2004) (seriál) odpad!

Já jsem taky nezkrotná a nikdo o mně netočí film! ;)

Žena v černém (2012)

Pozoruhodný, zajímavý film. Na konci filmu bych tu ženskou nejraději hodila pod vlak, střašně mě sralo, jak neustále křičela. Jinak pohodový filmek, sem tam strašidelný, ale bylo mi líto děch děcek, co to asi muselo být za krávu, která je zabijí? Mno raději to řešit nebudu, nečím mi připomněla naše profesory, taky na nás občas tak čumí a řvou, jako by nás chtěli zabít ;).