Spy Kids 4D: Stroj času (2011) odpad!

Antonia nahradila moje oblibená herečka Jess. Z filmu si nepamatuju ani úvodní titulky, vypla jsem to asi po 3 minutách, protože jsem byla zhnusená touto rádoby akční protézou. Další díl bude jistě 5D, ale to už se nevleze do odpadu, protože ten je ucpaný tímto neskutečným hovnem. (omlouvám se za svá vulgární slova, ale vážně jsem to sem musela napsat)

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Tak tohle už byla sračka, nechápu proč do toho Antonio vůbec šel....copak mu došly peníze na bagetu? Nebo maminka potřebovala peníze na důchod? Vážně nevím, je to obyčejná trapákovina rádoby ve 3D, to už jsem se víc bavila u Teletubies, kde se od rána do večera ládovali pudinkem.

Tupíři (2010)

Jelikož nejsem fanda té romantické břečky s velkolepým názvem Twilight (pro nevzdělané Stmívání), musím říct, že parodii jsem uvítala. Dělala si legraci z celého filmu (1 a 2 dílu), z naivních scén, kdy mladá Bella leží ve své posteli a úchylný Edward, jehož touhy se při pohledu na ni probouzí, tak si najednou mladá princezna.....jak to říct slušně.....dejme tomu, že vypustí do vzduchu nebezpečný plyn a otrávený Éďa padá z okna. Těchto scén tam bylo více a většina z nich si zasloužila můj obdiv. Pokud se rozhodnou natočit i další díly, klidně si je zajdu koupit na slevněném DVD za 49 kč.

Spanish Movie (2009)

Takovou chůvu bych vážně nechtěla ;). Kozatá kráva, která sotva vleze do domu, tak omylem zabije děcka, které má hlídat. Jinak legrační scény a pěkná hudba.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Totálně nejlepší parodie, jakou jsem kdy viděla. Filmy, ze kterých byla vytvořená znám, takže mě bavila propletenost mezi nimi. Velmi zábavné scény, chvílemi přehnaně stupidní, ale přesto to člověku zlepší náladu. Strážník Duffy ode mě zaslouží největší obdiv, obyčejný policejní retard a nakonci se z něho vyklube hošan k nakousnutí. Jediná věc, která mi vadila, byla délka filmu, podle mě by tomu stačilo klidně 30 minut a ne 85.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Krásná pohádka, na kterou jsem se dívala, když mě ještě rodiče krmili přesnidávkami. Vždy se mi líbily ty její zlaté třpytivé vlasy, v dnešní době by s takovými vlasy nemohla vyjít ani před dům, protože by ji naši spoluobčané skalpovali a pořídili si nové auto. Nikdo to nemá snadné, ještě že v té době byli lidé tak mírumilovní :))

Noc na Karlštejně (1973)

Nesouhlasím tady s kolegou Civalem, protože noc na Karlštejně patří k nejlepším muzikálům, které kdy byly natočené (V peřině- děsná pí*ovina). Melodické písně, které si vždy po čase ráda připomenu a obsazení herců, v roli Karla IV. Vlastimil Brodský a v roli jeho čtvrté a poslední manželky Alžběty, překrásná Jana Brejchová. Píseň od Heleny Vondráčkové "Lásko má, já stůňu, svoji pýchu......"- jedna z nejhezčích písní, které tam zazněly. Celý tento film je dívatelný.

Nebezpečná metoda (2011)

Film, který neměl hlavu ani patu. Nedokázala jsem se v něm zorientovat, chvíli byla Sabina nemocná psychopatka a pak najednou z ničehonic byla zdravá, aniž bych u ní zaznamenala jakoukoli změnu. Psychiatr Carl taky nevědělěl co chce, neustále se tvářil vážně a ani jednou se během filmu neusmál, bylo očividné, že sovji ženu nemá v lásce a to stejné mi připadalo i u Sabiny. Pak nejdou prásk! Na konci filmu z něho začnou padat slova "pořád tě miluji". Kdo se v tom má vyznat?? Ty dialogy mi nepřišly až tak složité, o čem jiném by tam měly konverzovat? "Zdar Carle, včera jsem tu měl debila, který neustále sexuje se svými pacientkami, nebyl to někdo z tvé rodiny?" No asi by to neprošlo, ale byla by jistě větší zábava.