Carrie (2013)

Carrie je sice v USA asi oblíbený příběh,ale mě to nějak nesedlo.Matně vím,že jsem viděl i tu starší verzi,ale co se týče této,tak Chloë je fajn a i Julianne Moore je dobře vypsichovaná,ale to nestačí.Za mě tedy celkově 40% a dvě hvězdy.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Nevěděl jsem co čekat,ale ono je to někdy lepší,protože pak člověk muže být jen mile překvapen.Tady se to povedlo tak napůl.Nejdříve boj dvou agentu v období studené války.USA vs SSSR a posléze jejich vzájemná spolupráce,se povedla a co se týče akce,tak ta se mi zamlouvala.Herci působí dobře,i když Hugh Grant je v nezvyklé roli...Hudba dobrá...,ale celkově mi prostě něco scházelo.Celkově za mě tedy 65% a tři hvězdy.

Little Boy (2015)

Tak se nám tu urojilo pěkné ,řekl bych i rodinné drama,sice z hrozného období války,ale přesto krásně dojímavého.Příběh o chlapci co věřil a jeho víra mu pomohla překonat i takto težké období bez otce.Toto se povedlo.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

Mstitel bezpráví 3 (2015)

Dlouho jsem čekal na titulky k tomuto filmu a když vyšly a zhlédl jsem to,tak musím konstatovat,že Nákopávač zadku je sice zpět a i podruhé má u sebe parťáka v podání Danny Glovera,ale nějak vyprchalo kouzlo prvního i druhé dílu.Působí to dojmem,že je to spíchlé horkou jehlou a nějak se mi to neštimuje.Takže promiňte Danny a Danny,ale tentokrát za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Sarah Jessica Parker vyměnila sex ve městě za roli vytížené mámy co musí k tomu zvládnout kancelářskou práci.Kupodivu jsem jí to i věřil.Když k tomu připočtu sympatického Pierce,tak se to na ten průměr vytáhne.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Ke Spongebobovi mě přivedl můj pětiletý syn a musím říct,že jak seriál tak i tento film jsou opravdu vtipné.Seriál sice víc,protože se tam najde víc hlášek,ale i houba na suchu vás určitě neurazí.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

Nepovedenej kšeft (2015)

Tak ze zdejšího hodnocení a toho,že film rychle vyšel na nosičích,jsem dostal pocit,že to opravdu bude nějaká hovadina.No,neříkám,že je to něco převratného,ale má to momenty u ,kterých jsem se opravdu za břicho popadal.Scéna v lázních a celkově Dave Franco stáli za to.Jako celek to moc dobře nejde dohromady,ale určitě jsem i v novějších filmech co se tvářili jako komedii,viděl horší věci,než je toto.Za mě tedy celkově trochu lepší průměr čili 60% a tři hvězdy.

Zánik (2015)

Od tohoto snímku,jsem popravdě nevěděl co čekat.Neviděl jsem dopředu žádný trailer a přečetl si jen zdejší popis...Hlavní důvod snahy o shlédnutí byl asi jako u dosti jiných lidí Matthew Fox v hlavní roli.Jelikož mam rád Walking dead a všechny podobné filmy,kdy pár lidí žije ve světe bez dalších lidí,tak musím říct,že jsem s tímto kouskem spokojen.Teď to trochu rozvedu:Děj vás zavede do chvíle kdy svět postihla nějaká epidemii a lidi jsou evakuováni ,mj. i Matthew,jeho manželka,co čeká jejich dceru a nejlepší přítel Patrick.Střih.Posléze se děj soustředí na zarostlého Foxe jak bojuje o přežití ve světe zombie oblud a o jeho dceru se stará právě Patrick,protože ,sama žije v přesvědčení,že Patrick je její pravý otec.Než se vše vysvětlí ,tak nám film ukáže opuštěnou zasněženou krajinu,dobrou atmosféru a i zombie obludy,které byste opravdu nechtěli potkat na procházce.Pokud máte rádi apokalyptické filmy,zombie a dokážete se do této atmosféry ponořit tak jako já,tak budete spokojeni.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

JFK (1991)

Dlouho jsem tento film chtěl vidět,ale nějak jsem se do toho neměl.Jednak kvůli délce a za druhé,vždy se vyrojil nějaký jiný kousek.Jenže nedávno to dávali na ČT2 a já poprvé mohl zhlédnout tento vynikající film o smrti JFK.Ano tato událost už i nám Čechům byla podaná několikrát,ale i když zde jde samozřejmě o pohled známého hollywoodského provokatéra Olivera Stone,tak právě tento pohled mi je blízký.Ono v době kdy se USA musí lézt neustále do zadku (před pár lety možná ještě více) to moc lidem vonět nebude,přeci jen ta božská Amerika,nemůže být ani trochu špatná,ŽE.....Ale pokud někdo věří,že za celou událostí z 22.listopadu 63 může jeden člověk...,tak pak není divu,že tolik lidí věří,že pyramidy postavily jen lidé (ano schválně provokuji).Příběh má sice delší stopáž,ale pokud vás chytne příběh chytne ze začátku,tak naopak budete rádi,že se vám film snaží nastínit do nejmenších detailu.Třešnička na dortu je závěrečná řeč Kevina Costnera,při kterém s vámi určitě budou cloumat emoce,jako bouře s lodí.Za mě tedy celkově 90% a pět hvězd.

Upírův pomocník (2009)

Další film co se veze na vlně posledních let a to vlně upírské...Jen v tom rozdílu,že to je celé laděné do komedie,jenž,když ta komediální stránka za moc nestojí ,tak je to pak špatné.Jediné co stojí za zmínku je John C. Reilly a jeho podání upíra no a pohled na Salmu Hayek.Jinak....No prostě celkově 40% a celkově dvě hvězdy.