Inherent Vice (2014)

Noo tak tohle mě teda neoslovilo ,kriminálka o hledání zmizelého v hlavní roli s hipíkem Joaquinem Phoenixem.Nic co by mě na filmu zaujalo se nenajde,maximálně účast známých tváří.Navíc délka filmu je opravdu až příliš dlouhá a ke konci už chcete co nejdřív titulky.Za mě 40 % a dvě hvězdy.

Gerry (2002)

Tak tohle jsme buď absolutně nepochopil nebo můj odhad v tom,že je to nic víc než jen nuda o tom jak dva kamarádi jdou a jdou přírodou je pravdivý.Ať hledám jak hledám tak v tom nic víc nevidím ,jediné co je hezké na tomto 103 minut dlouhém putování je tak leda krajina.Za mě 40 % jen za účast obou herců dvě hvězdy.

Policejní divize Rampart (2011)

Kriminální příběh o jednom policajtovi v devadesátých letech co bral zákon tak trochu do vlastních rukou a dělal to v dobré víře.Myšlenka není špatná,ale je to spíš o tom,že než by jsme sledovali tohoto chlápka v akci tak se díváme na jeho útrapy coby vláčející osobu po mediích,soudech a atd.Jinak scény mi někdy přišly,že do sebe moc nepasovaly a nepůsobilo to pak na mě jako celek nějak dobře.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy.

Soukromé životy Pippy Lee (2009)

Okouzlující Robin Wright v roli Pippy a jejího vyprávění o změně z holčičky ,která měla bláznivější maminku až po život v luxusu po boku vydavatele Alana Arkina.Celá proměna stojí za to na Blake Lively se moc příjemně kouká.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Muži, ženy a děti (2014)

Film,který je pro mě jeden z nejlepších v roce 2014.Film co ukazuje jak malicherné jsou naše problémy v rámci vesmíru a jak někdy přikládáme větší důležitost věcem než by si zasloužily.Pohled na dospívání dcery kde má matku co se jí snaží chránit tak vehementně až to způsobí víc škod než užitku.pak tu máme pár ,který žije už docela citelným stereotypem a jak to tak bývá tak po té sexuální stránce už to taky není ono a tak každý hledí uspokojení jinde a to ne vždy musí končit rozchodem.Příběh matky a dcery,která chce pod dohledem své mámy být slavná a tak když to nejde jinak tak vezmou společně fotoaparát a doma fotí a fotí a když to pro zviditelnění dají na internet tak se ukáže ,že to tak dobrý nápad nebyl.Parádní herecké výkony a po dlouhé době vážná a velice přirozená role pro Adama Sandlera a z Ansela Elgorta roste velký herec.Za mě celkově 90 % a pět hvězd.

Ochotní dospělí (1992)

Parádní Kevin Spacey v roli podvodníka co dožene i souseda do vězení a chce převzít jeho život.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Pohled na lásku (2013)

Film o vyrovnání se ztrátou nejbližšího člověka.Mě to extra nevzalo a některé scény mi přišly vůči jiným tak různě poslepované,že ve výsledku mi sedli jen hlavní herci.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Poloprofesionál (2008)

Dalši komedie s Willem Ferrellem ,která od jeho jiných filmu se liší v tom,že je sice taky ujetá,ale ne tolik,ale tím pádem chybí víc humoru,který má Ferrel právě na tomto.Potěšila účast Woodyho Harrelsona.Jinak je to film kde se sešla parta kámošů a zahráli si basket a přitom někdo zpovzdálí držel kameru :-).Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

460 podezřelých (2000)

Příběh o vyšetřování jedné vraždy,která vypadá jako nehoda.Film dobře plyne a herecké výkony jsou celkem vtipné.Hudba je taky dobrá.Za mě celkově 60% a tři hvězdy.

Turnaj zabijáků (2009)

Průmerný film o turnaji zabijáku kde se musí dostat navzájem.Nic co by utkvělo v paměti ať se to týče akce či příběhu a hereckými výkony též.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.