El Gringo (2012)

Kam se hrabe Machetta a jeho příběh z mexického prostředí.Za mě atmosférou Mexika a akčními scénami (střelba v úzké uličce například :-) )převýšil film jiné z tohoto prostředí.Film je dobře natočený a nemáte tu nouzi jak o akci tak i nějakou tu scénu co bude lahodit mužskému oku :-).Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Druhý díl Ninjy není o nic slabší než jednička a ještě k tomu podle mě přibylo více akčních scén,které mají svojí choreagrafii dobře udělanou.Je mi sympatická asijská kultura (jak historie,jídlo, tak např. ninjové) takže když k tomu vemu ještě v hlavní roli Scotta Adkinse,který mi čím dál více připadá jako nástupce Jeana Claude Van Dammeho tak nemohu jinak než za mě celkově 85% a pět hvězdy.

Wiseguy (1987) (seriál)

Hodnotím scény s Kevinem Spaceym a ty byly jako je u něho zvykem perfektní i když to byla jeho druhá role v kariéře.

Bomba kšeft (1999)

Konverzační film v jedné místnosti na téma života,boha,příležitosti atd.Spíše takové divadelní zpracování,ale mě to sedlo a opět zde byl perfektní můj oblíbenec Kevin Spacey.Co se týče Dannyho DeVita a upíra Petera Facinelliho tak ty svojí roli zahráli též dobře,ale pokud nemáte rádi tyto herce tak vás film zřejmě nebude mít čím zaujmout.Za mě celkově 60% a tři hvězdy.

Divoká karta (2015)

Další film s Jason Stahamem mě zklamal.Hlavně mi trailer přišel stokrát lepší než film a byl to klasický trailer ,který měl nalákat a asi dalo i tvůrcům zabrat dát dohromady vůbec ty dvě minuty něčeho zajímavého do toho traileru.Akce je tu asi 3 minuty,napětí žádné a ze začátku jsem si málem začal myslet,že je film nějaká parodie,ale alespoň toto podezření po chvíli opadlo.Jediné co za něco stálo (kromě klasického zakaboněného výrazu Jasona) byly scény při hraní karet a zpomalené záběry a té akce,kterou tu opravdu šetřily..Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Pod kůží (2013)

Co tohle bylo???Čekal jsem sice dost-alternativní sci fi,nízkorozpočtový film založený hlavně na myšlence,ale tohle byla prostě 108 minu strašná nuda,opravdu nic co by stálo za zmínku kromě tedy samotné Scarlett Johansson ,kterou mam rád a která (pokud to byla opravdu ona a ne dublérka) ukázala sem tam ženské přednosti...Jinak jsme měl co dělat,abych u toho neusnul a to jsem to sledoval za chůze.Děs,absolutně tento film nedoporučuji.Je to jeden z těch filmu co si hrají na něco strašně hlubokého,ale opravdu tomu tak není.Ještě dodávám,že i hudba byla hrozná.Za mě celkově 15% za Scarlett a jedna hvězda.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tak tomuhle říkám komedie u které si každý najde to své čemu se bude smát a královsky se odreaguje.Příběh tří chlápku je pro mně asi ještě krapet lepší jak u jedničky a to se mi u pokračování moc nestává,ale tvůrci dokázali,že když je dobrý scénář a herci tak je jedno jestli je to díl druhý nebo třicátý ,ale hlavně,že je to kvalitní a to zde je.Je tu o jako u jedničky dost známých herců (ani se mi nechce říct vedlejších,protože každý tu má svojí úloha,která je dost výrazná a vůbec vtipností nezaostává za ústřední trojicí) ať už Chris Pine ,který si roli evidentně užil podobně jako ve filmu Stretch nebo Jamie Foxx v roli mamrda:-)Jestli myslíte,že Nick ,Dale a Kurt už nemůžou být větší koumáci,zmatkáři či popletové oproti prvnímu dílu tak se pletete :-).Nenašel jsem ani jedno slabé místo a ani jsem ho popravdě nehledal jen jsem se hodinu a půl náramně bavil a přitom totálně vypnul od reality.Navíc potěšila mě i zde účast oblíbeného Kevina Spayceho ,a vidět Jeenifer Aniston po filmu Cake zde zase v roli neodolatelné byl taky docela skok.Za mě celkově 90 % a pět hvězd.

Poznáš muže svých snů (2010)

Takový asi klasický vypravěčský film od Woodyho Allena , hlavně o vztazích mezi mužem a ženou.Potěšily známe tváře jinak po pár minutách si z toho nic nebudete podle mě pamatovat.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.

Mroží muž (2014)

Noooo tak vám nevím...mám z tohoto filmu hodně rozporuplně pocity.Prvně musím říct,že jsem čekal nějakou ulítlou komedii když je to od mlčenlivýho Boba,ale film podle mě balancuje na hranici komedii a thrilleru a jak se říká -nic se nemá dělat na pul plynu a tady je dobrý příklad.Kdyby film buď držel linii komedie nebo ještě lépe jenom thrilleru a to s docela dobrým tématem tak by Kevin Smith udělal podle mě lépe a docela bych si to i užil,ale takto je to nesourodý patvar ze kterého nevím jaký si mam odnést pocit a co tím chtěli tvůrci říct.Co se týče angažování Johnny Deppa ještě ne pod svým jménem do další jeho už nespočetně dlouhého seznamu ujetých rolí tak zde se alespoň nějak dá snést.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy.

Příležitost dělá zloděje (2010)

Film s docela dost známými herci,ale příběhem který nezaujme a dělalo mi obtíž se s tím nějak víc ztotožnit.Pro fandy Keanu Reeves to bude dobré jako doplnění filmografie,ale žádný zážitek nečekejte.Průměrný nebo i možná trochu podprůměrný film.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.