Torque: Ohnivá kola (2004)

Od odpadu to zachránily jen krásné stroje, protože tohle není ani film. To je trapnost ubožáků, kteří se srážejí v ČR každej víkend na benzínkách. Trapné dialogy, trapné xichty a nejtrapnější rádoby frajeři. Co rozhovor, tak si protagonisté přeměřovali, kdo ho má většího. Každej drsnej, jak Trump při svých projevech. Ice Cube, to byl mega odpad. 10% a já se jdu vyzvracet

Škola rocku (2003)

Já se náramně bavil. Jack Black je takovej trotl, že mu člověk opravdu věří, že je trotl i ve skutečnosti. Nicméně určitě nebude, prostě je to výbornej herec a minimálně zde, mu to herectví musí uvěřit i ten největší kritik. On se do těch svých rolí umí tak vžít, nechápu. Děti a závěrečný vystoupení mi vehnalo slzy do očí. Minimálně 70% si to zaslouží určitě.

Pretty Woman (1990)

Klasická romantická blbůstka, který má ale spoustu zábavných dialogů, které vydají za celej film. Julia Roberts a její naivní primitivní chování, rozesměje snad každýho. Nebudu je tady všechny jmenovat, všichni víme, co nás nejvíc rozesmálo. Richard Gere tak nějak drží krok, jeho roli mohl zahrát každej a zbytek je spíš jen takovej kompars. 80% za Julii, film stojí na ní.

Když draka bolí hlava (2018)

Už po první pětiminutovce mi bylo jasný, jaká bída to bude. Slovensky mluvící Karel Gott a draci tak propracovaní, jako v 70tých letech v pohádce Princ Bajaja. Je mi líto těch dětí, na jakou bídu musí s rodičema chodit do kina :/

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Teď si zrovna nevybavím, u jakého hrdiny s několika pokračováními jsem zmiňoval, že ho měli raději nechat u ledu. Ve finále je to jedno, protože tohle je ten samej případ. Čtyřka ještě docela šla, ale tohle už se nepovedlo a výběr syna taky ne. To je takovej neherec, až to člověka nutí při záběrech na něj koukat jinam 40%

Warcraft: První střet (2016)

Přiznám se, že WOWKO byla má oblíbená onlajnovka u které jsem visel několik let, takže jsem se na tohle moc těšil. Nicméně výsledek nic moc. Samozřejmě, že jsem se v tom dost viděl, ale byla to docela nuda. Prostě jen další fantasy, která ale mimo masek, ničim neoslní. Mě to moc nebavilo teda :/ Průměr 50%

Gulliverovy cesty (2010)

Vcelku zábavná komedie o jednom ztroskotanci(doslova), který se objevil v zemi liliputů. Blackovi podobný role sedí. Hraje to tak přirozeně, že mi někdy přijde, že snad hraje sám sebe. Jako žádná sláva, ale na víkendový vyvlátí u televize to stačí. 50%

Skutečný Rocky Balboa (2016)

Sportovních či životopisných filmů jsem už pár viděl a tenhle byl rozhodně jeden z těch slabších. Liev Schreiber potahal celý film, jinak to byla jen tuctovka o zkrachovalci, drogách, večírcích a děvkách. A takovejch USA vyprodukovala už spousty. Ale nuda to nebyla, to jako ne! 50%

Zlý časy v El Royale (2018)

Docela slušnej úlet. Po pravdě jsem ani na konci filmu nepobral, o co tam vlastně šlo. Dakota unesla vlastní sestru, aby se dál nepoddávala orgiím s Thorem(mimochodem výkon Chrise asi jedinej za něco stál). Dále tu máme soulovou zpěvačku, nevim proč, kněz nevim proč, kluka s mlíkem na bradě, kterej měl za sebou už vietnamskou válku...no já nevim...já vlastně nevim nic. Ptákovina! 30% za výkon Chrise

Padesát odstínů svobody (2018)

Tak jsem se konečně dokopal i ke třetímu dílu. Já nevim, ale asi jsem divnej. Jako, co se týče filmových kvalit, tak je to prostě jen klasickej romanťák rozdělený do třech dílů. Jenže od klasickýho romanťáku se to liší tím, že hlavní protagonisté to prostě zvládli. Zvládli to tak dobře, že mají větší herecký potenciál, než mnozí říkají. Ta chemie mezi nimi funguje celou trilogii a bez nich by to byl maximálně celosvětovej odpad. Jen klasická láska s tvrdým sexem navíc, jinak se zde řeší klasické vztahové problémy. V tomto díle máme navíc ukřivděného Erica(pořád jsem si říkal odkud ho znám a už to vím, ze Smallville), další žádost o ruku a nečekané těhotenství. Prostě klasický romantický film. Ty hvězdy dávám opravdu jen za hlavní protagonisty, zbytek nestojí za řeč. 40% První díl je top