Comeback (2008) (seriál) odpad!

Další snaha českých tvůrců o 'sitcom'. Dejdara nemusím, takže to je první věc, která mě hned odradí. Když už jsem se ale na nějakej ten díl koukla, tak je to ještě horší, než jsem myslela. Občasné záblesky vtipu jsou opravdu jen občasné a když už, tak jsou většinou dětinské nebo ohrané. 10%

Tak fajn (2012) odpad!

Účastníci zájezdu trochu hloupěji jako muzikál ? Nuda. Bez děje a proboha: muzikál ?! To opravdu radši nechte americkým kolegům.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Škoda řeči. Krimi ? Možná. Ale horor ani omylem. Bála jsem se jen jedinýho - že nakonec nezabijou Bartošovou. Kdyby dali do HR aspoň nekoho lepšího, tak beru, ale tohle...I s tim Šmajdou to byl trochu přehmat.

Thor (2011)

Jsem sklamaná i překvapená zároveň... Pod megafilmem se vznešeným názvem jako je 'Thor' jsem si představovala film plný bitev, kterých jsem se dočkala nakonec jen dvou (a to ještě tak blbě - na začátku a na konci), ale na druhou stranu jsem nečekala takovou dávku zábavy, až mi slzy tekly po tvářích. Aspoň to zastínilo chybějící akci. 85%

96 hodin (2008)

Papá se vydá hledat svoji unesenou dceru do Evropy. A to teprv začíná akce ! Parádní výkon Liama Neesona jen podtrhuje skvělé akční scény, které by nikdo nezahrál líp. Jen opravdu škoda toho konce, ten mohl být míň... Hollywoodskej... 95%

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Hodnocení se zdržím. Pořad jako celek je možná na *. Ale ty domy... To se jim musí nechat. Když bych se měla koukat jen na konec, kdy si rodinka prohlíží fungl novej bejvák, hned bych s nima měnila. I když pár věcí mi nesedí. Třeba když udělaj pokojíček pro sedmiletýho kluka podle filmu Cars, co bude chudák dělat, až mu bude sedmnáct a on bude pořád spát v tý 'Cars' postýlce ? Nebo já osobně bych se bála spát pod střechou, která byla postavená ani ne za týden. Podle mě to nemůže bejt pořádně odvedená práce, když jsou pod takovým tlakem. Za tuhle část bych dala *** a půl. Jedinej důvod pro sledování je snad Ed, to je kus chlapa .)

Addamsova rodina 2 (1993)

Addamsovci se vrací s neméně zábavnou a hororovou podívanou, jako byla ta první. Tentokrát je ale rodinka o něco rozrostlejší. A jelikož ho jeho straší sourozenci mezi sebe nevezmou, pokračování ságy Addamsovcou je hlavně o té mladší generaci, plné bláznivých nápadů a nemizící dětské energii. To za to stojí. *****

Addamsova rodina (1991)

Tohle je prostě můj oblíbený druh zábavy - švihlá komedie, kterou musím brát s trochou nadsázky. The Addams Family/2, na to mi nikdo nesmí šáhnout. To je film se vším: skvělé herecké výkony, sranda až za hrob, sem tam trochu té morbidnosti a spoustu dalšího. 'Jak dlouho jsme spolu netančili ?' 'Ó Gomézi. Hodiny!' Přesně podle mýho gusta. Film, kerý mě nikdy neomrzí. 10/10

127 hodin (2010)

Tak po projekci filmu jsem si myslela, že je to nejlepší film posledních pár let... Zanechalo to ve mně silný pocity a pro komentování jsem to v sobě musela nechat trochu uležet… Z omylu mě vyvedla až knížka. Já normálně nečtu, nemam ráda čtení, za celej život jsem přečetla od začátku do konce jen 4 knížky (z toho jedna, Jak jsme našli pejska, má asi 40 stran a každou stránku zabírá ze 3/4 obrázek a pod ním čtyři řádky textu, zbylé tři jsou knížky Glee), ale Between A Rock And A Hard Place jsem si musela přečíst. Zhltla jsem jí za dva dny a musím říct, že film oproti tomu vypadá jako špatná komedie. Ne že by nebyl kvalitní, to rozhodně je, ale oproti knížce vyvolává dojem, že to bylo všechno hrozně lehký: první den tesal do kamene, druhý den se snažil pomocí lan balvan nadzvednout, třetí den byl na dně s vodou, čtvrtý den mluvil sám se sebou, pátý den měl halušky a šestý den si uřízl ruku a šel za nosem, dokud nepotkal rodinu na výletě... a happy-end. Za to ve skutečnosti tesal Aron do kamene tři dny, zvednout kámen se snažil dva dny, mlátil do něj jinýma kamenama a po osvobození byla cesta za záchranou stokrát těžší než ve filmu, kde to vypadá, že byl plnej energie, ušel kousek a potkal rodinu. Kdo nečetl knihu se s filmovým zpracováním spokojí, ale kdyby všichni, co viděli film, četli knížku, hodnocení by bylo mnohem nižší. Ale to pořád nemění nic na tom, že film stojí za zkouknutí.

Pomáda (1978)

Co si budeme povídat. John Travolta a Olivia Newton-John v jejich najslavnějších a nezapomenutelných rolích. V Pomádě na stříbrném plátně. Nesmrtelný nadčasový příběh, který nikdy nezestárne. Filmu nechybí humor, 'letní lásky' a hlavně herecké výkony. Parádní písničky, které slyším hrát dodnes jsou jen třešničkou na dortu. Pro mě *****