Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Zajímavý film, po přečtení životopisu Steva Jobse si člověk dá i víc dohromady co a jak bylo. Zvlášť musím vyzvednout herecký výkon Noaha Wylea (Jobs), který Stevea opravdu vystihl a gesta a dikce byly fakt přesný.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Trapné sto let staré vtipy proložené vulgaritou. "Krásný" pořad

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednička byla jako blesk z čistého nebe, stará škola opět v akci, ale dvojka už je pouze vyvařování z vody. Pár hlášek a momentů člověka potěší, ale čekal jsem více. Je pěkné vidět, že i Chuck, kterému je 70 je stále ve formě a ostatní také nezaostávají, ale vytratilo se to nejdůležitější- něco nového. Už je to prostě jenom tak dvojka od originálních Expendables. Slabé 3*

Ve stínu (2012)

Velmi zdařilý film. Je pravda, že děj by mohl mít větší spád, ale konec to zase vynahradí... A hlavně je to další z filmů, který ukazuje, jaké svině bolševici byli (a stále jsou, co bychom si nalhávali). Ivan Trojan je jako vždy skvělý a i výběr Taclíka hodnotím velmi kladně, ten se na přesně takovéhle typy hodí, to samé Krobot. Prostě a jednoduše chválit by se toho dalo hodně a určitě jeden z nejlepších filmů letošního roku.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Krásný obraz zkaženého Londýna. Helena Bonham Carter je fakt skvělá a i Depp mi do toho filmu pasuje. Co na tom, že to není rozený zpěvák, tady to prostě funguje. Jak nemusím filmy, kde se repliky zpívají, tak tohle je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Maximální počet hvězdiček utekl opravdu jen o fousek.

Svatá čtveřice (2012)

Kam až může někdo klesnout od Šakalích let a Pelíšků!? Trapnost se střídá s trapností (a nahotou). Je sice hezké, že si to štáb zajel natočit do Karibiku, asi to tam bylo hezké, ale film je to příšerný. Jenom se potvrdilo, že Marika Procházková hrát neumí a Langoš to neutáhne. Dvě hvězdy jenom ze známosti a s odporem.

Fighter (2010)

Po dlouhé době zase dobrý film. Jenom málo chybělo a bylo by to na plný počet. Každopádně se mi potvrdilo, že Christian Bale je jeden z nejlepších současných herců- skvělý výkon ještě podpořený absolutní změnou vzezření (Batman- Fighter- Batman).

Satan (2006)

Vyloženě podprůměrný film, který má s žánrem hororu pramálo společného. Náznaky námětu ve filmu jsou, ale zpracování je prostě strašné. Celý děj bych shrnul asi takto: Dva mladí nadržení chlapci se snaží užít si s mladými divnými slečnami, ostatní děj je nepodstatný. Bohužel chlapecká nadrženost je vyjádřena způsobem, že by snad i 12 let starý klučina kroutil nevěřícně hlavou a snažil se jim poradit. Jedna hvězdička pouze za to, že jsem to dokoukal s očekáváním, jestli konec bude stejně slabý jako celý film. Bohužel byl. Jenom mě mrzí, že se k hraní v téhle slátanině propůjčil i Vincent Cassel.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Pohár debility a ubohosti dosáhl svého vrcholu. Soutěž o ničem, kde bych skoro uvažoval o žalobě na producenty, jakým způsobem představují život na farmě.

Méďa (2012)

Docela dobrá letní komedie pro vlahé večery. Vtipy jsou sice sprosté, nikoliv však vulgární a urážlivé, a pokud se divák chce pouze pobavit a nad ničím nepřemýšlet, tak Ted určitě nezklame.