• Fantasy

Pohřešovaný (2012) (seriál)

Původní hodnocení bylo čtyři hvězdičky, ale po shlédnutí seriálu jsem byl nucen to změnit na tři, protože od asi šestého dílu to začínalo jít totálně do kytek. Poslední dva díly to sice vylepšily, ale stejně to je u mě za tři. Ashley mi není už sympatická, jediný, kdo to vyrovnával byl Sean Bean. A co říct k českým hercům? Voříšková byla skvělý výběr, ale co ten její hlas? Nevím, jestli to dělala schválně kvůli tomu přízvuku, ale bylo to něco hroznýho. Karel Roden byl jako vždycky výborná volba, hrát umí, co si budeme povídat. Pak se tam mihlo ještě spoustu českých herců, budu jmenovat Šimůnka a v posledním díle také Táborský. Missing skončil s jednou sérií, s další se nepředpokládalo. i když to skončilo tak nějak neuzavřeně. Někomu se to možná zdá něco jako Taken/96 hodin... Jasný, je to úplně to samý. Ale i tady se bavíte. Ano, možná je trošku pravda, že mě mrzí, že další série už nebude.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Moc mě nezaujal, asi jsem z tohehle vyrostl. Divný, já vím, obzvlášť když 1x denně koukám na ¨Super 8. Ale tohle mě opravdu moc nebavilo. Dobře, místy docela pěkná podívaná, ale jinak opravdu nuda. A když jsem se pak znova na Super 8 podíval, nevzpomněl jsem si na E.T-ho, možná jenom na konci. Film je vlastně o třetím druhu. Tím je setkání. Mladý kluk uvidí mimozemšťana, seznámí se s ním, začne mu rozumět, a když ho skoro na konci ztratí, je zničený. Takových filmů je spousta. Zase ale musíme brát ohled na to, že je 30 let starý. Mě to tak ale nepřišlo. Efekty byly super, a tak podobně (prý nejlepší "efektový" film 80.tých let). A nejlepší scéna z celýho filmu? Asi všechny s Elliotem a "Í tým."

Conspiracy 365 (2012) (seriál)

Nevíte kde se na to koukat?? Na uložto je totiž jenom první díl...

Malý Manhattan (2005)

Miluju Joshe ..Jenom proto jsem si pustil tenhle film, a upřímně? Nic moc jsem od něj nečekal. O to víc se mi film líbil a já si ho náramně užil. :)

Holky to chtěj taky (2001)

Mě se to líbilo..A to jsem viděl asi jenom tři čtvrtě filmu...Hlavní představitelky byly super...A mělo to styl..Možná trochu mi vadilo, že to bylo německé a já německé filmy moc nemusím....Ale tohle se mi fakt líbilo..:))

Noc hrůzy (2011)

Rozhodně super film se super efekty a herci.:) Hrozně se mi líbilo pojetí lovců upírů? :)) 80%

Vlci (2006)

A mě se to líbí!!