• Fantasy

Paranormal Activity 4 (2012)

Pro mě jednoznačně prozatimní nejlepší díl série. Sice děsně krátké finále, ale lekačky fungovaly naprosto skvěle. /75%/

Žraločí invaze (2012)

Ten lepší film o žralokovi. Výborná tsunami na začátku a celý film mi přišel jako takový ten lepší hororový film. Moc filmy o žralocích nemusím. Tohle je výjimka. Hvězdička navíc za Phoebe Tonkin, Caribu Heine (už chyběla jenom Claire Holt a měli bysme původní obsazení H20 stačí přidat vodu :D) a Xaviera Samuela. /70%/

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Jedna z těch lepších novinek seriálové sezóny 2012/2013. Akorát to pojetí detektivky se mi nelíbí. Zatím takových /50%/

Alenka v říši divů (2010)

Naprosto úchvatné zpracování Alenky, Tim Burton je prostě mistr. Jediný, kdo mi ve filmu vadil, byla právě Mia Wasikowka, absolutně se mi do role nehodila. Johnny Depp a Helena Bonham Carter, ach, kde ti dva spolu nehrajou? Oni vždycky ty filmy dokážou tak rozzářit. "Prase" a "Utnout hlavy" byly její nejlepší hlášky.

Oko (2002)

Nedokoukal jsem to, musel jsem odejít od kamarádky. Podle toho, co jsem viděl /asi první hodinka/, nebylo to úplně špatné, na Hong Kongskou tvorbu. Ale také jsme se s kamarádkami hodně nasmáli. /50%/

Prázdniny pana Beana (2007)

Rozhodně stokrát vtipnější, než seriál. Já se nasmál dost. /65%/