Pan Bobr (2011)

Totální kravina, víc k tomu nemám co říct.

Divergence (2014)

Srovnávat s Hunger Games toto určitě nikdo nemůže. Zaprvé, příběhy jsou naprosto odlišné a za druhé, Divergence je mnohem lepší. Shailene Woodley, jenž pro mě byla dosud neznámá herečka, se ukázala v naprosto skvělém světle a na roli Beatrice sedla dokonale. Theo James je jeden z dalších namakaných sexy herců a hezky se na něj dívá. Podle mě film ukázal přesně to co měl a ani trochu se neodklonil od předlohy. Opravdu dobré čtyři hvězdičky.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Takže, druhý díl je určitě lepší než ten první. Stálo za to shlédnout ho v CSFD projekci ve 3D. Nechybělo vůbec nic: super grafika, epické souboje, napětí a akce. Nejvíc jsem si užila rvačku mezi Stevem a jeho dávným přítelem Buckym, ze kterého se vyklubal pohledný hezoun. A Chris Evans v upnutém tričku byl také k nepřehlédnutí. Scarlet Johansson role tvrďačky pasuje a doufám, že ji v dalším díle také uvidíme. Zkrátka bych se na tenhle film koukla ještě jednou, abych mohla vstřebat všechny rvačky a detaily.

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Seriál je sice pořád v začátcích, ale s každým dalším dílem se nudím víc a víc. Nemohu si pomoct, ale od seriálu jsem čekala trochu více bitek, napětí a akčnosti. Ani příběh se neubírá žádným směrem a každý díl si jde svou cestou. Seriál si mou pozornost nezískal.

Zlodějka knih (2013)

Jedno velké Wau. Nečekala jsem , že mě film takhle hluboce dojme. Sophie Nélisse byla v roli Liesel neuvěřitelná a dodala tak filmu společně s Geoffreym Rushem jiskru a doplnila velice zajímavý příběh. Když už mi ukápne pár slz, je jasné, že je filmy dobrý. Velmi příjemné překvapení.

Albert Nobbs (2011)

Velice zajímavý film s neotřelou zápletkou, která vtáhne diváka do děje. Aaron Taylor-Johnson ho ještě více zpestřuje společně s Miou Wasikowskou. Jen mi je trochu líto chudáka Alberta Nobbse, který celý život dřel, skrýval své pravé já a k čemu to bylo? Kvůli ničemu.

Zmizení (2013)

Tak tenhle film mě opravdu mile překvapil. Hugh Jackman v roli starostlivého otce mi zpočátku moc neseděl, ale jakmile se rozčílil, už to byl zas ten starý dobrý Hugh. Od začátku do konce jsem film sledovala s napětím a lámala si hlavu, dko proboha mohl holčičky unést. Jak se ukázalo, nenápadné osoby v tom mají vždycky prsty. Jediné co bych vytkla je konec, kdy se člověk nedozví jestli se otec Anny najde či ne. Doufám, že to mělo znamenat že ano.

Rivalové (2013)

Ze začátku se mi film moc nelíbil a říkala jsem si, kdy se konečně rozjede. Čím více se blížil ke konci, tím méně jsem se od něj mohla odtrhnout. Se zaujetím jsem sledovala závody a samozřejmě fandila Jamesi Huntovi. Chris Hemsworth byl víc sexy než kdy dřív a role závodníka mu padla jako ulitá. Rivalové vás zkrátka nenechají jen nečinně přihlížet.

U Konce světa (2013)

Tak takovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Zpočátku film vypadal docela nadějně, ale potom co se objevili takzvaní "roboti" jsem ho chtěla vypnout. Nakonec jsem ho dokoukala a byla to ztráta času. Jediný kdo stál za pohled je Martin Freeman.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Skvělé pokračování, které mě ani v nejmenším nezklamalo. Martin Freeman dodává filmu na kvalitě a Orlando Bloom se předvedl tak, jak ještě nikdy. Také jsme konečně viděli počátek a vznik Saurona, což mě příjemně překvapilo. U filmu jsem se o zasmála a na 100 % jsem si ho užila. Efekty, děj, propracovanost, napínavost, to vše lze ve filmu nalézt a nemohu vydržet, až uvidím konečný díl.