Carrie (2013)

No, od filmu jsem čekala něco víc. Měla jsem v plánu přečíst si i knihu, ale děj není zase až tak zajímavý, aby mi to za to stálo. Jediná pozitivní věc je, že hlavní roli hraje moje oblíbená herečka Chloe Grace Moretz. Julianne Moore se na roli šílené matky hodila a i ona tak trochu film pozvedla.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Ještě teď jsem plná dojmů. Film jsem chtěla vidět jako jedna z prvních a proto jsem si nenechala půlnoční premiéru. A musím říct, že to čekání stálo opravdu za to. S jedničkou se to nedá srovnat. Jennifer Lawrence byla prostě skvělá a velké plus bych taky dala maskérům, kteří odvedli skvělou práci. Josh Hutcherson byl ještě hezčí než dřív a pohled na něj stál za to. Už se nemohu dočkat pokračování.

Po zániku Země (2013)

Čekala jsem tedy mnohem, mnohem víc. Nechápu, že si chtěl Will Smith zahrát v tomhle filmu. Po celou dobu jsem čekala na nějakou akci, nebo něco co mě překvapí, ale bohužel. Vztah mezi synem a otcem mi připadal až moc chladný a za celou dobu se nestalo nic co bych už jindy neviděla. Dvě hvězdičky hlavně kvůli Smithovi.

Warrior (2011)

Tak tohle je absolutně nejlepší sportovní film, jaký jsem kdy viděla. Od začátku až do konce jsem byla napnutá a nevěděla, co můžu čekat. MMA se mi určitě dostalo pod kůži, protože bojové sporty mám ráda. Oba herci, jak Tom Hardy, tak Joel Edgerton byli báječní a do svých rolí zapadli skvěle. Ještě teď jsem z filmu rozhozená. :)

V zajetí démonů (2013)

Opravdu dobrý horor. Snad nejvíce lekavých scén, co jsem kdy zažila. Pro dnešek mám splněno :) Herecké obsazení plně schvaluji a Vera Farmiga se mi zamlouvala jako vyšetřovatelka paranormálních jevů asi nejvíce. Filmů o ďáblu už jsem viděla hodně, ale tento se určitě řadí mezi ty nejlepší.

Šílená / Krásný (2001)

Nudný příběh, nudné postavy, Kirsten Dunst nemám moc ráda a tady se mi vůbec nelíbila. Možná, že kdyby tam hráli jiní herci, mohlo to být o chlup lepší... Navíc naprosto předvídatelný příběh.

Kick-Ass 2 (2013)

Na film jsem se hrozně těšila a celou dobu jsem byla napnutá, jak to dopadne. Chloe je prostě senzační a sledovat jak si to v konečném souboji rozdává s vymakanou Matičkou Rus, to bylo vážně něco. Samozřejmě nesmím zapomenout na sexy okouzlujícího Aarona Taylora-Johnsona, který vydal ještě lepší výkon. Pohled na jeho břišáky stál za to a doufám, že tvůrci natočí další pokračování. Padouši, třeste se!

Mansfieldské panství (2007) (TV film)

Velmi hezká adaptace slavného románu Jane Austenové. Modlila jsem se, aby se na film dalo koukat a voila, přání vyslyšeno. Joseph Morgan, i přestože má vedlejší roli, vyniká nad ostatní postavy svým jedinečným charismatem a přízvukem. Na tenhle film se jistě kouknu ráda znovu.

Podfukáři (2013)

Takovýhle film jsem ještě neviděla. Kouzelníky jsem nikdy moc nemusela, ale po tomhle jsem na ně změnila názor. Film má originální příběh, nechybí napětí ani věci na zamyšlení. Louis Leterrier se překonal a dal filmu život. Tento film určitě nikoho neomrzí.

Scary Movie 5 (2013)

Taková správná kravina :) Člověk se u toho aspoň zasměje a nenudí se.