Tři králové (2001)

Po delší době komedie, u které jsem se od srdce zasmál - a nebyly to nějaké stupidní vtípky ale perfektně vystavěné komentáře , dialogy a situace. Francouzi, jsou na komedie prostě dobří.

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Holubová mě v každém filmu nebo pořadu dokáže akorát nasrat, protože tudle ženskou nemůžu ani cítit. No ale k pořadu : pokud se při dalších dílech vypiluje nedokonalost některých situací- hlavně v mluvené formě - tak se mi zdá že to má nějaké šance na úspěch. Některé vtípky byly trapně divné, ale některé se naopak perfektně povedly. U mě zatím v klidku a dávám 3 hvězdy ( Za Holubovou, bych ale nejradši ty 3 zase ubral )

Zrození šampióna (2009)

Vcelku překvapivý film. V tomto filmu, je normálně fungující rodina ( kterou v jiných filmech hledáme jen těžko ) nikdo se nemá potřebu s kýmkoliv v rodině hádat ( tak jako v jiných disfunkčních rodinách ) a nakonec mají všichni na sebe čas mají se rádi ( oproti jiným filmům, kde se všichni nenávidí a na konci dojdou prozření a padnou si kolvá krku ) Nebýt to podle skutečných událostí, tak podezřívám scénáristu a režiséra z toho že původně chtěly natočit sci-fi protože takovou rodinu jsme ve filmu snad ještě neviděly ( nebo ano ? ) Silný příběh o síle člověka, pomoci jiným. Sandra se tady předvedla v plné síle a chápu že za todle na tu sošku byla nominovaná. 4 silné hvězdy.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Odpadlík, který totálně propadl. Lorenzo - i když béčkový herec ( ne li céčkový ) tady šlápl hodně vedle. O nějakých efektech tady nemůže být řeč, protože ryba zavěšená na háčku před nějakým plakátem, nemůže být považováno za trik ale spíše za pokus o vtip. Kde tohle veledílo získalo své procenta a hlavně své fanoušky, je větší záhada než zmizení letadel v Bermudském trojúhelníku """ ------ """ Ehmmm.... zajímalo by mě, jak to vypadá v divadelní úpravě, pakliže je pravda to co se píše v zajímavostech ( to bych teda rád vyděl, už jen čistě z vědeckého zájmu - jak asi dostanou toho 180 metrového sharka do divadla ?? )

Super drbna (2007) (seriál)

PO 8 dílech, mi může celej seriál být absolutně ukradenej.

Jsem číslo čtyři (2011)

A Já tomu pichnu 4 hvězdy, protože se mi u toho dobře odvětrala hlava. Zajímalo by mě, jestli se nějak jakože uvažuje nad nějakým pokračováním ( což dost tragicky naznačila závěrečná scéna, která mi na podobných filmech dost leze krkem, páč to většinou dopadne tak, že pokračování prostě nikdy nebude. Což mě mrzí víc než to ukradené kolo )

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Celkem slušný film, ale jen pokud si ho nebudu spojovat se sérií ( ? ! ) mumie. 3 kousky, ale málem mi to urvalo ruku.

Spirit (2008)

Chvilku jsem tápal v temnotách, než jsem zapnul mozek a nakonec vypnul bednu ( což už se mi dlouho nestalo ) Nějak sem se nedokázal přinutit, aby sledoval děj nějak moc do hloubky + mi unikalo o čem to vlastně má celé být. Co si nedokáže k sobě přitáhnout diváka ( mě ) hned od začátku, není zrovna dobrý film. 1 hvězda ( za S.L. Jacksona, i když ani ten nebyl právě ve formě )

Planeta 51 (2009)

Na celém filmu, bylo nejzajímavější to, že bylo všechno dokulata. Jinak mě nenapadá co bych na tom měl hledat za zázrak. Pobavila mě scéna prvních kroků astronauta po planetě, když na něj začal štěkat ten vetřelec :-)

Útěk z planety Země (2013)

Tak tenhle animák, je udělaný tak nějak napůl. Kdyby někdo z tvůrců, zašel do PIXARU a poptal se co a jak ( pořád nemůžu nějak pochopit, proč se některé společnosti prostě nespojí a nedělají na společných filmech - vydělaly by na tom podle mě všichni ) bylo by to určitě daleko líp zpracováno. Příběh je dětskej jak se dalo očekávat a animace je tak na hraně lepšího průměru. Slizkej plazivec a jednooká cholerička, se dětem na 99% budou líbit a generála ( už od pohledu hnusák ) samozřejmě nenávidět. Já si myslím že se z příběhu dalo vytřískat daleko víc a mohla to být dobrá nahrávka na případné pokračování. // - // Co jsem ve filmu celkem ocenil, byla future technologie ( nebo spíše emzácká ) A jak Gary opravoval ten Bluboniovej reaktor, tak detaily byly prostě hezky zpracované ( jak to do sebe pěkně zapadalo a atak ) -- Kdybych na tom byl v kině asi by mě ty prachy i celkem mrzely, ale na flash klíči od kamaráda ( hodně , ale hodně kvalitní kinorip - až jsem se musel přesvědčit že nekoukám na DVD ) se to dalo zkousnout. 3 hvězdy