Planeta 51 (2009)

Na celém filmu, bylo nejzajímavější to, že bylo všechno dokulata. Jinak mě nenapadá co bych na tom měl hledat za zázrak. Pobavila mě scéna prvních kroků astronauta po planetě, když na něj začal štěkat ten vetřelec :-)

Útěk z planety Země (2013)

Tak tenhle animák, je udělaný tak nějak napůl. Kdyby někdo z tvůrců, zašel do PIXARU a poptal se co a jak ( pořád nemůžu nějak pochopit, proč se některé společnosti prostě nespojí a nedělají na společných filmech - vydělaly by na tom podle mě všichni ) bylo by to určitě daleko líp zpracováno. Příběh je dětskej jak se dalo očekávat a animace je tak na hraně lepšího průměru. Slizkej plazivec a jednooká cholerička, se dětem na 99% budou líbit a generála ( už od pohledu hnusák ) samozřejmě nenávidět. Já si myslím že se z příběhu dalo vytřískat daleko víc a mohla to být dobrá nahrávka na případné pokračování. // - // Co jsem ve filmu celkem ocenil, byla future technologie ( nebo spíše emzácká ) A jak Gary opravoval ten Bluboniovej reaktor, tak detaily byly prostě hezky zpracované ( jak to do sebe pěkně zapadalo a atak ) -- Kdybych na tom byl v kině asi by mě ty prachy i celkem mrzely, ale na flash klíči od kamaráda ( hodně , ale hodně kvalitní kinorip - až jsem se musel přesvědčit že nekoukám na DVD ) se to dalo zkousnout. 3 hvězdy

Maturita duchů (2012)

Komedie, která neurazí a navíc se i zasmějete zajímavým situacím, které by v USA verzi byly nahrazeny zvracením, padáním a otravnými hádkami. Nejlepší hláška ve filmu : " Ty jseš těhotná " --- " Jo mělo se to narodit před 23 lety, má trochu zpoždění "

Kam doskáče ranní ptáče (1987)

4 slušné hvězdy. Po mnohal letech jsem si zavzpomínal na dobu kdy i Já chtěl na někoho hupnout ( většinou na opačné pohlaví - byl jsem v té době pubertálně nevivinutý a pohled na dívčí hrudníček mi ztěžoval orientaci v čase i prostoru. A Gábinka Budoková byla vyvinutá ve 13 letech celkem slušně ) Příjemná komedie, ketrých je v ČR vodách počertech málo.

3 sezóny v pekle (2009)

Tak tohle se mé maličkosti bůhvájak nezamlouvalo. Nějak jsem se nedokázal přinut abych někomu přál štěstí a lásku až do smrti. Celkem nezajímavý děj. Ale zajímavá hudba.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Já mám pohádky celekm i rád ( až na ty zahraniční, kde se často ztrácím v ději, páč neznám celou mytologii jednotlivých postav a příběhů ) a tahle je jedna z těch co se i povedly. Sice je to pořád pro věkovou hranici do 15 let, ale co už, mám čučet na " to je vražda napsala " nebo na jiný výplod ? Tož to si račejc pustím nějakou pohádku. Mádl tady sice hraje šílený přitroublo , ale je to lepší než jeho jiné role. Poznámka, jen tak pro upřesnění : neslušelo to ono Táňe Pauhofové víc jako čertici ? ( alespoň mě to tak přišlo )

Žralok (2006) (seriál)

Průměrný seriál, o průměrných lidech v průměrné firmě.

John Q. (2002)

Tak tady jsem fandil spíše policii než chudákovi tatínkovi. Škoda že to nedopadlo tak jak bych si přál. 2 hvězdy, ale jen proto že synek zřejmě bude žít mnoho let, takže může navštěvovat tatíka v base.

Philadelphia (1993)

Protože jsem byl svědkem podobného případu ve skutečném světě, musím říct že ve filmu se dokonale odráží skutečnost a předsudky. 5 plných, protože tohle je silné téma a najít odvahu něco takového natočit musí být řádně oceněno. Trochu podivně na mě působil Antonio Banderas, jako přítel, ale co už, na kvalitě to neubralo. Velmi ale velmi silných 5 hvězd.

Červený drak (2002)

Chvilku se mi to pletlo se starším snímkem ( 1986 ) a proto jsem se musel podívat znovu, jak to vlastně celé dopadlo. 4 hvězdy.