4teens (2011) (seriál)

Vyděl jsem 3 díly a myslím že i ty stačily na to, abych si o školácích udělal svůj názor - hezký moc není ( 1 hvězda je spíše kvůli tomu že se někdo odvážil toto téma pojmout jinak než júesej a ukázal nám i nehezké a disfunkční rodiny, které amíci zřejmě neznají )

Ulice (2005) (seriál)

Už jen proto že to má 4321 dílů ( a to ještě není konec !! ) tak se neodvažuju na to dívat. Co se dá hodnotit na nesmyslném ději který kdyby byl skutečností ( " lidé jako VY " ) tak se rači přestěhuju do pralesa a celý život strávím jako poustevník samotář. Řekl bych odpad, ale znám několik lidí kteří jsou z tohodle veledíla úplně na větvi - takže bez hodnocení ( pokazit nebo vylepšit skóre už to moje hodnocení stejně nemůže )

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Bolt , je zvláštní tím, že je kapku jinej než ostatní animáky. A mě se animáky začínají líbit víc než je zdrávo na staršího chlapíka. No a co. ( a přesně takových chlupáčka mám doma, takže bych mohl dát 1 navrch )

Kick-Ass (2010)

On tomu někdo dal míň než 4 hvězdy ? Proboha proč ? Konečně tady není superhrdina, který umí všechno a je dokonalej. Dostal na budku řádně. " Vypadám jak Wolverine " A ta malá holka ? Teda ta je dokonalá. 5 plných a doufám že mi 2 přinese stejnou porci zábavy.

Elektra (2005)

Jennifer Garner, je jediná, co je na tomhle filmu zajímavého ( a to ještě ne ve všech scénách ) Děj byl - na mou osobu - takový nějaký chaotický a chvílema jsem se i ztrácel.

Daredevil (2003)

Tak tenhle plochý film, by měl být rozdáván zdarma ke každému nákupu v Tescu nad 500 Kč. vůbec se mi tady nedařilo vlézt do děje a prakticky jsem fandil jen tomu abych už viděl titulky. Zajímavě ztvárněné vidění slepého.

Jonah Hex (2010)

Takový zvláštní film, u kterého jsem neustále přemýšlel co je na něm tak výjimečného že stál někomu za zfilmování. Taková i trošku nuda + nesympatických věcí bych našel půl tuctu. nechám 3 pěticípé, abych nepokazil tak " vysoké " hodnocení uživatelů, kterým se to líbilo víc než mě.

Total Recall (1990)

Prostě klasika. Co k tomu napsat víc než už psaly jiní.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Vyděl jsem to už sice docela dávno, ale teď se vracím abych si osvěžil paměť. Kapitán je prostě kapitán a když vidím Patricka Stewarta v jiném filmu, pořád očekávám že řekne " zastavit program " Tudle roli mu asi nikdo neodpáře že ?

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Nejoblíbenější z nejoblíbenějších. Kazí to samozřejmě díly které jsou slabé a nezajímavě, ale jinak je to prostě můj favorit. Už několik let se marně snažím seriál poskládat tak abych ho měl komplet, ale bohužel spousta dílů prostě nejde najít ( na uložto.cz , jich je sice spousta, ale docela dost jich chybí )