• Thriller

Občan X (1995) (TV film)

Skvělý TV film o nejděsivějším masovém vrahovi Sovětského svazu Andreji Chikatilovi.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Výborný zombie seriál,který navazuje na klasické zombie filmy v čele z mistrem Romerem.Jednu výtku bych ale měl,všeho moc škodí a přivítal bych již i nějakej závěr nikoliv telenovelu.Jinak naprostá lahůdka pro fandy. :-)

Interstellar (2014)

Trošku chaotické,ale originální sci-fi o skupině Astronautů vyslaných do hlubokých temných dálek vesmíru k hledání nového domova pro lidstvo.Pochopit časoprostorový příběh,vám dá opravdu zažhavit mozek.. :-)

Kokain (2001)

Výborný životopisný a výpravný filmek o drogové kultůře 60-70tých let v Americe se skvělou hereckou sestavou a excelentním Johnny Deppem v hlavní roli. 90%!

Ohnivý oceán (2004)

Velice příjemná dobrodružná výpravná pohádka z Orientu v hollywoodské produkci,která nijak neurazí a naopak strávíte s ní příjemné sychravé odpoledne.

Zmizelá (2014)

David Fincher a tentokrát jeho mrazivá psychopatická studie manželského vztahu.Dejte si pozor koho si berete za partnera..uff!Dokonalost se skvělými hereckými výkony,podbarvená hudbou industriální ikony Trenta Reznora a Atticuse Rosse.

Pokrevní pouto (2013)

Někdo možná kdo očekával předrsnělou krimi gangsterku,jak se k příbuzným filmům tohoto ranku sluší zůstal zklamán.Já neočekával nic,a dostal jsem odměnou velmi poutavé rodinné krimi z v retro stylu 70-tých let z tehdejšího New York city.Příběh dvou bratrů z nichž i když každý stojí na opačné straně zákona spojuje právě Pokrevní pouto..!

Collateral (2004)

Originální thriller,o osudném setkání taxikáře a zákazníka z horoucího pekla zločinu.90%

Železná srdce (2014)

Konečně!Po dodnes doposud nepřekonaném válečném kultu jménem Ryan,přišel do kin další skvělý válečný film,který zmíněnému Spielbergovu dítku pěkně šlape na paty.Příběh party tankistů kteří v posledních chvílích války dávají náckům pořádně zatopit.Brad Pitt opět nezklamal a hraje jako o život jako velitel tanku.Vynikající válečné tankové scény které snad jěště nebyli nikde tak dobře natočeny.Film je hlavně sympatický i tím že nemá v sobě jistou teatrálnost jako Ryan/i když je Ryan skvělý/,nýbrž jeho kouzlo spočívá v jisté syrovosti a nenápadnosti.Již skvělá první scéna naznačuje,jeho potenciál.Nechápu proto tak nízké hodnocení!

Pokoj 1408 (2007)

Velmi dobrá hororová podívaná,chcete vědět co se všechno může stát v jednom pokoji?!Skvělej Old Man Show výstup Johna Cusacka 75%!