• Thriller

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Jeden z nejlépe ilustrujících filmů ohledně drogové problematiky v Mexiku.Drogová pavučina je zde divákovi předložena na zlatém podnose.

Legendy zločinu (2015)

Tom Hardy nám vyrostl v nového hrdinu dnešní filmové generace.Dokonálá a břitká britská gangsterka kde o násilí a vtipné hlášky není žádná nouze.100%!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

No Bláho!Jistě jeden z nejlepších filmů roku 2015!Dokonalé spojení dobrodružného a napínavého dramatu z excelujícími hereckými mistry dneška Toma Hardyho a Leonarda DiCapria.

Most špiónů (2015)

Steven Spielberg má dar od Stvořitele.Dokáže totiž zjevně opět natočit poutavý příběh ze strhující zápletkou.Opravdu povedené!

Král Artuš (2004)

Velmi pěkně natočená historická bájná freska.

Záhada hlavolamu (1993)

Hezky natočené,film se drží pěkně pevně své předlohy tak proč něco vymýšlet navíc a tak riskovat zkázu originálního příběhu.Přes všechny slátaniny a spoustu filmových kopií různých předloh ve filmovém světě, je tato verze velmi povedená.Moc se mi to líbilo.

Ant-Man (2015)

Tak tohle mě dost příjemně překvapilo.Jedna z nejlepších pop-cornovek poslední doby.Velmi,velmi pohodové a příjemné a dokonce i napínavé pokoukání z nádechem humoru.

Ochrana státu (2008)

Tak tohle se vám Frantíci povedlo..dokonalé!

Stalingrad (1993)

Opravdu napínavý a drsný válečný film zasazený do největší bitvy lidstva o Stalingrad.Beznaděj a krutá zima si vybrali krutou dan..90%