• Thriller

Válečná generace (2013) (seriál)

Seriálová perla německé válečné kinematografie.

Jméno růže (1986)

Vražedně strhující výborné temné historické krimi drama z františkánského kláštera v hlubokém středověku.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Nejlepší mafiánský seriál co kdy byl natočen.Natočen velmi návykově až mě bylo i líto že jednou musel skončit.Na ploše 56 dílů,je dokonale rozvinut příběh o vzestupech i pádech nejznámějších mafiánských zločinců jako byli např.Al Capone.Charlie´´Lucky´´ Luciano atd.Vynikající herecké obsazení kterému velí vynikající herec Steve Buscemi.Dokonalost 100%!

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Chudák holka ta si musela vytrpět.Temné,a klastrofobické drama které napsal život.Bohužel nikdo neví kolik takových Zmetků Přiklopilů a Fritzlů je stále někde na svobodě..

Jack Strong (2014)

Skvělé,napínavé,strhující!Polská kinematografie směle šlape na paty hollywodské konzumační velkovýrobní flákotě!

Saulův syn (2015)

Film je nezvykle natočený,s jistým dějem ale jinak.Jakobyste byli přímými ůčastníky mašinerie Auschwitzu.Takže absolutně nečekejte žádnou popcornovou podívanou.Připravte se že na vás bude působit ponurost a ledový chlad osvětimské mašinerie smrti.

Pacifik (2010) (seriál)

Super seriál!!!!!!!!Nechápu škarohlídy co to srovnávají s také vynikajícím Bratrstvem Neohrožených.Holt filmařina z evropského bojiště je nám jako Evropanům nejspíš bližší tak co nám je po exotice.. :-)

Zločin v Polné (2016) (TV film)

Velmi dobře poutavě natočené TV drama o jednom dávném zločinu.Moc se mi to líbilo,je vidět že i u nás,se dokaže stále natočit silný a strhující příběh ve skvělém zpracování.

Muž na laně (2015)

Poutavě natočený nejslavnější provazochodecký čin Philippe Petita v historii.Při záběrech kamery do hlubiny mě popadala i závrat´ takže samozřejmě i triková stránka filmu je strhující.Velmi dobré.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Je to dobrý film z duchem kriminálek staré školy.Johnny Deep je Pan Herec.Jinak opravdu nechápu tak nízké hodnocení.Dobrý příběh a kvalitně natočený.