• Thriller

Ripper Street (2012) (seriál)

Angláni prostě umí!Výborný strhující krimi seriál z viktoriánského období ze stoky londýnské čtvrti Whitechapel těsně po vraždách Jacka Rozparovače.

To (2017)

Povedlo se.Jedinou výtku bych viděl kdyby byla trošku delší stopáž.Těším se na zpracování druhé části knihy,tak snad se podaří.

Mumie (2017)

Příjemné odpoledne se spoustou zábavy. :-)

Hořící keř (2013) (TV film)

Šílená jest byla to doba!Skvěle natočená podívaná o známém činu v době Ivanovi okupace našeho národa.Produkce HBO má opravdu velmi dobře propracované filmové projekty,a i tento k nim bezesporu patří.Atmosféra napětí a i strachu je zde ve zdravě vyvážených dávkách skvěle cítit.Když ktomu přičteme silný příběh,skvělé herecké obsazení a výpravu,tak s toho vychází naprosto dokonalé dílo v nejlepším slova smyslu.100%

Bitva o Moskvu (2016)

Velmi povedený válečný film z hrdinného Ruska.Po všech hollywoodských megapeckách,konečně i rusové po delší době natočili akční válečný film který má jiskru.

Ztracené město Z (2016)

Netradičně dobrý dobrodružný film,se syrovou atmosférou o hledání civilizace v místech,kde dosud nevkročila noha tehdejšího civilizovaného člověka.

Vetřelec: Covenant (2017)

Pokud nebudete tento film spolu s Prometheusem počítat do Vetřelčí série,a podíváte se na to z nadhledem jakoby šlo o jinou dějovou linii slavného příběhu budete spokojení.Akce i napětí je zde o mnoho lepší než v předchozím Prometheovi.Covenant působí i se svojí dějovou zápletkou i mnohem temněji.Pokud jej budete brát jako pouhé pokračování Promethea a přitom milujete Vetřelčí ságu budete příjemně překvapeni.Přes všechny obavy které jsem před zkouknutím některých zdejších komentářů měl,jsem odolal a plně si užil tento film.Spokojenost 80%.

T2 Trainspotting (2017)

Abych pravdu přiznal čekal jsem ledacos,ale T2 šlape jako švýcarské hodinky.Velmi podařené pokračování kultovního snímku,které není ani v závěsu jedničce,nýbrž je její naprosto přirozený pokračovatel.Nechápu tady ty názory že je to slabší.Pro mě 100%,protože jsem se opravdu náramně bavil,a vy co váháte tak nedělejte chybu a běžte do toho.

Brimstone (2016)

Nečekaně dobrá úchylárna a Guy Pearce je demonický hovado v herecky dobrém slova smyslu.Dějová skládanka je opravdovým překvapením.Skvělé!