• Thriller

Perníkový táta (2008) (seriál)

Musel jsem to nechat v sobě uzrát abych hodnotil.Výborně vystavěná dějová linka až do osudového finále.Poslední série je naprosto strhující!

Dokažte mi vinu (2006)

Nebylo to zlé.Trošku zábavné gangsterské soudní drama.

Útok z hlubin (2018)

Po letech opět dobrý akční filmek.Napětí od začátku až do konce.

Král psanec (2018)

Po letech se objevil opět skvělý dramatický historický filmový nášup se vším všudy - 80%.

Sobibor (2018)

Povedená rekonstrukce jedné historické události z temné kapitoly lidských dějin.

Probuzení Zodiaka (2017)

Tak se všichni zklidníme,zas takovej průšvih to nebyl.Pokud film budeme brát jako jednu z možností,které by se i mohli stát kolem případu Zodiaca,tak nemusíme dělat hned nad filmem soudy.Film se mi celkem líbil jako taková napínavá oddechovka.

Operace Eichmann (2018)

Snad nejlepší filmové zpracování o tajné akci a plánu izraelského MOSSADU na dopadení jednoho z největších zločinců druhé světové války Adolfa Eichmanna.

Upgrade (2018)

Od dob MATRIXU konečně pořádná pecka z výborným námětem,dějem a kvalitním zpracováním.

Ten dvanáctý (2017)

Velmi dobrý válečný film.Příběh který vás nepustí a nijak v tempu nepolevuje.Hlavní hrdina na útěku před nacisty drsnou a mrazivou severskou krajinou navíc s těžším zraněním.Jeden z mnoha neuvěřitelných příběhů,které napsal sám život v temných dobách 2 světové války.

Sweet Country (2017)

Vcelku zdařilý western z nádechem rasové diskriminace původních obyvatel Austrálie,kteří si vytrpěli své,od otrokářských bělošských osadníků.Dobré 75%.