• Krátkometrážní

Hvězdná pěchota: Invaze (2012)

parádní vizuální krása, příběh, akce- co dodat, mrkněte a budete si digitálně chrochtat, RESPEKT

Diktátor (2012)

Opravdu velmi luxusní satira v podání skvělého Cohena. Nejlepší scéna- jednoznačně tlachání ve vrtulníku, lucidnější pilot by s nimi určitě provedl kamikadze, titulky a zatmívačka.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Vynikající, netradiční komedie z policejního prostředí, okořeněná dávkou brutality. Skvělá kamera, dynamický střih, obstojná kriminální zápletka s velmi překvapivým rozuzlením. Závěrečná bitka rozhodně nemá chybu. Zkrátka je to zábavné a originální. Snímek je parodie na akční filmy na britský způsob.Trojici Simon Pegg, Nick Frost a Edgar Wright se nedá nic vytknout.

Dexter (2006) (seriál)

Seriál plný krve, napětí a výborného hereckého výkonu hlavní postavy, emočně neposkvrněného sympatického sériového vraha, se spoustou vtipně doplňujících monologů. Jak by řekla kachektická bezprdelní Debra - absokurvalutně hustej seriál, s temnou atmosférou, místy prosluněný krásným Miami. Fascinující jsou již úvodní titulky. Jednoznačně jeden z nejlepších krimi seriálů. Jo Dexíku Dexíku, všechny máš na háku a některý v pytlíku.

Tisíc slov (2012)

Mlčeti zlato, takže jenom krátce. Zajímavá komedie o cestě sebepoznání, přecházející v lehké drama v poslední třetině…. Velkou radost mám po dlouhé době z Eddieho a těch jeho nezapomenutelných gest, které mi opravdu chyběly, občas i hlášek: Jenom skočím k němu do Ašrámu a nacpu mu to do análu. Skvěle jsem se bavil, žádné zklamání se nekonalo.

Piraňa 3DD (2012)

V nejdivočejším aquaparku na světě (plném koz a bobrů), se striptérkami místo plavčíků, ještě nebyla nikdy tak žhavá párty (krvavá lázeň) jako dnes. Nemlsní hosté se snaží dostat do lidmi vytvořeného potrubního systému, kdo by řek, že to může být i "lastura" vaší baby, hlavně si kvůli tomu něco neufikněte. Dámy a pánové, nejslavnější plavčík všech dob David Hajsselhoff hodně "zachraňuje", tím že paroduje sám sebe, ale všechny a vše rozhodně nezachrání. Takže krve je tam požehnaně, nahotinek taktéž a scenka na konci s malým týpkem a plazící se piraňou nemá chybu, hold malej rezavej debil. Od filmu jsem nic nečekal, logiku je třeba odložit stranou a přineste mi moje nohy.

Iron Sky (2012)

Rozhodně blbost, ale s dobrým námětem a zajímavým zpracováním. Parádní zesměšnění nácků i amíků a mezinárodní spolupráce. Díky za albínského černocha Jamese Washingtona, ještě že si vzal s sebou svůj iPad na Měsís, jinak by to nebyla taková prdel. TOHLE ŽE JE POČÍTAČ HA HA HAAA

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Jak tohle může mít tolik epizod, to nechápu, režiséři jsou zřejmě po lobotomii. Naivní scénář, stále stejné nezáživné odfláknuté efekty doprovázející Vás při non-stop nudě. Raději si měl Chuck zlomit klobouk na své kompletní domácí posilovně TOTALretardGYMU.

Nedotknutelní (2011)

Originální, emočně silný a propracovaný scénář o kvadruplegikovi, kterému jsou jeho prachy, v této situaci na kokot. Nehledá lítost a tak si jako svého opatrovníka vybere chudého Drisse bez zkušeností, který jej nelituje, ale dělá si z něj drsným způsobem srandu. Sympaticky obsazené postavy přesto najdou společnou řeč a začnou si užívat života. Film má skvělou atmosféru a líbí se mi nenásilné střídání dramatických momentů s vtipnými. Tvůrci z námětu, inspirovaného skutečnou událostí, vytřískali opravdu maximum. Driss: Víš kde najdeš kvadruplegika???Přece tam kde jsi ho nechal!!!

Total Recall (1990)

Árnýýýý ve vrcholné fyzické kondici se svými vtipnými hláškami.Filmové kulisy jsou neuvěřitelně zajímavé i po tolika letech, některé scény jsou spíše zábavné, ale tím lépe, aspoň se i zasmějete.Režisér Verhoeven si s mutanty (kdo by nebral tříprsatici) a akčními scénami hodně vyhrál.Film, který každého sci-fi fanouška rozhodně nezklame, už se těším na remake.