Mulholland Drive (2001)

Nevšední zážitek, který se fascinujícím v tom pravém slovasmyslu stal poté, co film skončil a já zůstal uzavřen v krabičce s otazníky :-)) Lynchův nejlepší počin!

Elitní jednotka (2007)

Perektní a realistické nahlédnutí do slumů Ria, do příběhů jejich obyvatelů, zkorumpované policie a pár lidí, kteří ještě stále uznávají pojem zákon. Z celého filmu nakonec vyvstává jedna jediná myšlenka - kde je pravda a kdo přežije.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Jednička malinko pobavila (když už nic jiného), ale na dvojku a trojku už se nedalo dívat! Pane Troško, opravdu jste to s touhle trilogií myslel vážně? :-(

Fontána pro Zuzanu 3 (1999)

Eva Vejmělková je jediným světlým místem třetího dílu, bohužel film zachránit nedokázala.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Po dlouhé době opravdu zábavný televizní seriál, jehož jediným minusem pro mě byl fakt, ze se nenatočilo víc dílů.

Svět podle Mallory (2010)

Film, který mi dokázal, že Kristen Stewart není jen dementně koukající puberťačka z Twilight Sagy, ale i paní herečka. Skvělé drama, v jehož popředí hodně vynikl i charismatický Gandolfini.

Střihoruký Edward (1990)

Mistrovský kousek Tima Burtona, od kterého se nic jiného ani nečeká. Role Edwarda Johnnyho Deppa katapultovala na výsluní mezi špičku světových herců. Kouzlo tohoto filmu ve mě navždy zůstane.

Konec básníků v Čechách (1993)

Nebylo to tak dobré, jako předchozí tři díly, ale to bývá ve většině sérií. Musím použít trochu jiná měřítka a zas takový propadák to zase nebyl. Bavil jsem se, jen ne tolik jako u předešlých dílů.

Klub sráčů (2000) odpad!

Naprosto odporný, nechutný a negativním způsobem šokující film, jehož "humor" byl otřesným zážitkem. Jedinou hvězdičku bych dal za perfektní soundtrack nabitý peckami elektronické hudby, ale to je opravdu dost málo.