Pozemšťan (2007)

Moje srdcovka. I když se celý film odehrává v jedné místnosti a pouze se tam diskutuje, pokaždé když si to pustím, musím to dokoukat do konce :)

Titanic (1997)

Naposled jsem film viděl snad před patnácti lety ještě na základce, kdy jsme to jakožto puberťáci samozřejmě kritizovali jako ukrutnou slaďárnu.. Dnes jsem se dostal k článku na wikipedii o potopení Titaniku, tak jsem se rozhodl že si pustím film v bluray. Asi jsem za ty léta pořádně vyměknul :)) . Na to že Titanic i jeho dvě sesterské lodě stavěli na začátku 20.století to byly skutečně úchvatné stroje

Insidious 3: Počátek (2015) odpad!

Totální DEMENCE. Ani vteřinu jsem se nebál a zhruba od půlky filmu, kdy se partička chystala "vymítat", jsem to už jen posouval po pěti vteřinách ke konci... Z přízraku s kyslíkovou maskou nešel absolutně vůbec žádný strach a všechny postavy od dcerušky a fotříka až po "blogery" a důchodkyni "vymítačku" jednají typicky nesmyslně, jak je ve stupidních hororech běžné.. Ale jelikož tahle slátanina patří do vyhajpovaný série Insidious, tak tomu puboši perou 4 - 5 hvězd a má to přepálených 70% Ovšem realita je někde na 30% Katastrofa.Hrůza..to už je lepší o něco lepší propadák Poltergeist 2015

Jurský svět (2015)

Pro dinosaury jsem měl jako dítě vždy slabost a původní Jurský park byl vůbec můj první film viděný v kině. Dodnes mám v šuplíku nepoužité marketingové samolepky. Nový Jurský svět se povedl a v podstatě není nic, co bych mu vytknul. Tedy původně bych mu snad vytknul jen to, že teropodní dinosauři by měli být (jak je v roce 2015 známo) převážně opeření, ovšem to je ve filmu vysvětleno

Konečně doma (2015)

Další infantilní krávovina vybraná mou přítelkyní =D Nakonec jsem to překvapivě dokoukal do konce a je to teprve, od legendárního Nema, druhý animák, u kterého jsem se nenudil

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Dlouho jsem neměl tušení, o co jde..každopádně mě vždy vytáčel už jen ten název "Spongebob" a navíc to měl každej tragéd na tričku nebo jako přívěšek v autě, tak jsem si vždy říkal, jak může být nějaká emerická animovaná krávovina s žlutou houbou na nádobí takto oblíbená, a to nejen u dětí? Jelikož to ale přítelkyně miluje, byl jsem nucen zhlédnout několik dílů, a tak nějak jsem pochopil..Animace Spongebobovo obličejových výrazů je zkrátka geniální (hlavně po chlastu, úrazech apod=D) a CZ dabing se opravdu povedl.

Poltergeist (2015)

Z remaků starších hororů bývám obvykle, narozdíl od ostatních, celkem nadšen, ovšem toto byla převážně slabota.V poslední době se točí opravdu tragické horory, u kterých se člověk spíše nudí, než bojí.. Navíc to věrně kopíruje původní film (ze kterého jsem byl onehdy jako malý parchant řádně zesrán). takže člověk tak nějak ví, co může očekávat. Hlavně tedy v případě, že jste viděli trailer

Země zítřka (2015)

Slušná sci-fi pohádka. Až na nechutný product placement (Oreo) a na šíleně trapnou, otravnou a tolik zprofanovanou multikulti korektnost v závěru filmu, kterou korporace Disney v poslední době tak ráda předvádí. Čili nejlepšími vědci, inženýry, konstruktéry a mysliteli planety jsou; čtyři negři, tři asiati, dva mulati, muslim (znázorněný pochopitelně jakožto vědec) a aby to nevypadalo špatně, tak tam na úplný konec šoupli i jednu bělošku (baletka) Opravdu k smíchu..

Svatební cesta (2014)

Konečně kvalitní mysteriózní horor. Nízký rozpočet zde téměř nehraje roli, neboť je film výborně zahraný. Mám slabost pro tento typ atmosférických hororů, odehrávající se hluboko v nedotčené přírodě s minimem herců, neidentifikovatelným zlem a podivným nevysvětlitelným chováním postav. Začátek může leckoho odradit - projevy přehnané zamilovanosti a zbytečná ukecanost čerstvě oddaného párečku, nicméně po prvním nočním "sleepwalkingu" začne atmosféra houstnout. Chování postav uvěřitelné, závěr slabší. 80%

Neutečeš (2014)

Horor? Možná pro bandu třináctiletých děvčat na noční "pařbě" u televize.