• Thriller

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Môžem každému, kto má rád mafiánske a gangsterské filmy, len vrelo odporučiť. Prvá sezóna super a druhej sa tiež nedá nič vytknúť. Tretia trošku zaostávala, ale nie o moc. Stále sa jedná o nadštandartný seriál. Buscemi veľmi poteší, ale kto ma prekvapil tak to bol Al Capone ( skvelééé). Tretia séria, naberala rýchlosť z každým dielom, a vrchol bolo v 11-tej časti záverečné vystúpenie Al Capone-a. Ešte raz vrelo odporúčam.

Bourneův odkaz (2012)

Nečakal som od toho zázrak aký tu bol predtým v podobe troch dielov, ale zasa ma ten film veľmi pobavil. Renner my bol sympatickejší ako Damon a vcelku super. Atmosféra a akcia veľmi dobre zvládnuté a spracované.Jednoducho ďalší diel Bourna, ktorý sa sem hodí a nieje o moc horší ako ostatné diely.Výborných 134 minút na zabavenie.

Země bez zákona (2012)

Remeselne veľmi dobre zvládnuté, ale... Chýbalo tam niečo. Poviem to takto: ako jednohubka može byť, rýchlo vám to vyšumí do prázdna a ja osobne si radšej z obdobia prohibície pozriem vynikajúci Boardwalk Empire.

Šogun (1980) (seriál)

Výborné, výborné a ešte raz výborné. Zopár fráz po japonsky som sa aj ja naučil. Na knihu to síce nemá, ale toto spracovanie ma fakt bavilo a bude baviť neustále, pretože takéto Japonsko mám rád.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Stačilo raz vidieť a stokrát to počúvať bez obrazu. Jedna hviezda je za to, že keď to bežalo, tak som mal pokoj svätý od mamky a sestry.

Cikáni jdou do voleb (2012)

Bolo to také akési nemastné, neslané. Samozrejme že tam bolo aj zopár dobrých scén, ale nič také extra, čo by som nevedel o ciganoch a ani čo by som nevidel. Prečo to neišlo priamo do TV? Na plátno to nemalo vôbec. Taký Barabáš sa vo veľkom plátne nepremieta a má omnoho kvalitnejšie dokumenty. Poradím vám, ak si to chcete silou mocou pozrieť tak vám stačí keď si počkáte zakiaľ to bude dávať nejaká televízia.

United (2011) (TV film)

Film ma dostal, bol výborný, a to som fanúšik Liverpoolu. Malo to atmosféru, a aj dobré herecké výkony. Na tv tvorbu fakt dosť dobré.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Kdesi som čítal, že HNOJISKO ZEM. Šak to bola hrúza a des.Travolta úplne mimo v prdeli na tomto HNOJISKU.

Immortalitas (2012) odpad!

Kto im dal na to prachy??? A vôbec, treba ich zavrieť, všetkých do jedného za týranie ľudí.