Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Chvílemi zajímavý scény. Jinak tuctovka. Klasická nuda. Ovšem dá se říct že o dost lepší jak první film.

Ve vysoké trávě (2019)

Film podle Kinga v dnešní době? Jak to může dopadnout..? Ukázalo se že blbě. Miluju knížky Kinga a i Většinu filmů natočených podle jeho předloh. Tohle byla ztráta času. I přes některé odkazy na jeho rukopis.

Truman Show (1998)

Když jsem film viděl poprvé hned jsem věděl že jsem viděl něco jedinečného. Něco na co jsem ještě dlouho myslel a co se řadí do mé sbírky nejlepších filmů všech dob. Jim vynikající a soundtrack ani nemluvím. Povinnost pro každého filmového fandu.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Stanley je z toho hrozně cítit. Dlouho jsem nevěděl jak tenhle film okomentovat a teď když jsem ho viděl už asi po desátý to ve mě asi dozrálo a slova nacházím. NADČASOVÉ A GENIÁLNÍ. Umělá inteligence je pro filmový průmysl dneska už standardní záležitost. Ale nikomu se už nepodaří vložit do snímku takovou atmosféru. Já miluju filmy Stanleyho Kubricka a i když už tento film nestihl natočit tak je vidět že se mu dlouho věnoval a Spielberg to celé dirigoval tak aby to mělo Stanleyho duši. To zvláštní tajemno. Že láska může být tak děsivá když jde o robota. Že člověk použije naprogramovaného robota stvořenýho k lásce a když se nehodí jednoduše ho zničí. Nebo nezničí? Je program lásky nezničitelný?

Funny Games USA (2007)

Jste zkažený. Tak se dívejte. Je to nepříjemný? Já vím........

1917 (2019)

Tohle byla nádhera. Řemeslně to bylo jedno z nejlepších děl co jsem za poslední roky viděl. Skutečný příběh i když né tak silný se díky tak skvěle odvedené práci stal dokonalým. Nemám slov. Ocení to snad každý. Kamera, a hudba dokonalost. A konečně využití efektů tak jak by to mělo být.

Najednou jsme rodina (2018)

Příjemný to bylo, popravdě jsem na to koukal jenom kvůli kladným recenzím ale nezklamalo mě to. K dokonalosti chybělo jenom nedělat ten konec tak příšerně americký(přeslazený). Ale humor nebyl trapný ale fakt přirozený(Ten nešikovný kluk mě fakt pobavil vždycky). Žádný umění ale příjemný rodinný film.

Parazit (2019)

Střídání žánrů kdy nevíte jestli se smát nebo se cítit trapně. Až po neuvěřitelný až Tarantinovský finále. Zvláštní film ale ani na chvilku jsem se nenudil.

Živí mrtví - Čím se stáváme (2020) (epizoda)

Co jsem to právě viděl. Otevřená pusa celou epizodu. Závěrečný rozhovor s Judit byl nejsilnější věc jakou jsem v seriálu za poslední dobu viděl. Fakt pecka. Už chci ty filmy.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Celkem dobrý nápad kterej by se dal využít mnohem lépe ale jsem docela spokojený. Odpustím jim i ten příšerný soundtrack a některé scény u kterých jsem si říkal jestli si nedělají srandu.