Černobyl (2019) (seriál)

Vinikající atmosféra, herecké výkony a prostě všechno. Píšu ve skratce jelikož už bylo od ostatních uživatelů vše napsáno a souhlasím se vším. Z vlastního názoru můžu jen dodat že sem pri sledování měl husí kůži po celém těle a v některých situacích (Pozorování požáru na mostě nebo běžný život den po výbuchu) tak stažený hrdlo že se to nepovedlo žádnýmu projektu už hrozně dlouho.

Happy! (2017) (seriál)

Ou. Tohle je seriál stvořený pro mě. Akce, hodně krve. Hlavní hrdina alkoholik co zastřelí vše co se hýbe. Humor přesně sedí tam kam má. A malý bonus je animovaný poník Štístko kterej mě roseká kdykoli je na scéně. Tahle kombinace funguje. Musím říct že se mi to líbí opravdu hodně.

John Wick 3 (2019)

Tak já půjdu proti proudu. První dva filmy nadprůměrně dobré. Akce i příběh až na detaily dokonalé. Tak jak druhý díl končí třetí začíná a ze začátku vám tvůrci naservírují to co očekáváte. Ale v průběhu je té akce tolik že jí spíš už nechcete a o nesmrtelnosti Johna není pochyb ale tohle už bylo vážně moc. Sorry ale tímhle dílem ste pro mě sérii zničily. Děkujeme a na čtyřku už jen fanoušci rychle a zběsile. Já už ne.

Shazam! (2019)

Každá část tohoto kousku mě dokázala rozesmát. Všechny postavy jsou sympatické a co se děje týče pro mě absolutně nedůležitý téma. Je to příjemný a vtipný rodinný film který v přehlcený společnosti plný avengers a x-manů hrozně moc potřebuji. Po absolutně nepovedeným Aquamanovi opravdu bravurní práce od DC. Doporučuji

Živí mrtví - Ticho (2019) (epizoda)

Uff tak tohle byla silná káva. Tohle začíná nabírat na obrátkách. Škoda že je už konec

Živí mrtví - Jizvy (2019) (epizoda)

Tahle série je zatím opravdu klenot. Těším se na vyvrcholení této skvostné série.

Stranger Things (2016) (seriál)

Sakra tohle je tak skvělí. Ze všech super sci-fi kultů tady vzniká jeden obří Kult. Díky tvůrcům a Netflixu že tohle vzniklo. Opravdu srdcová záležitost. Nic lepšího už nikdo nenatočí.

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Opravdu smekám. Tenhle seriál měl všecko. závěr parádní.

Úniková hra (2019)

Prostě jsem čekal něco jiného. Nebudu na to plivat určitě si to své fanoušky najde. Mě tohle prostě přišlo úsměvný. Myslím že z takhle nabitého nápadu se mělo vyždímat mnohem víc. Takhle film padá mezi hady v letadle a podobný béčka.

Potomek (2019)

Filmů o démonech co napadnou tělo dítěte už bylo dost. Ale film o reinkarnaci a o prožívání starého života v novém těle to sem zatím neviděl. Až teď. Z kina odcházím celkem spokojený. Hororem bych to asi nenazýval a to hlavně proto že lekačky až na pár výjimek zde nenajdete. Ale za scénář, atmosféru a provedení dávám za plný počet. "které se ti libí víc. Modré?Hnědé" Líbilo se mi to