Temný rytíř (2008)

Nejlepší Batman film. A nejlepší film natočený podle komiksu vůbec.

Bílá stuha (2009)

Mocný Haneke a jeho náhled do lidskosti. Temné, hořké lidskosti.

Joker (2019)

Rozhodně a bez váhání se jedná o film roku. Geniální dílo které mě od úplného začátku nahodilo úsměv na tvář a až do úplného konce tam vydržel. Celý to prostě fungovalo do posledního detailu. Miluju to hrozně moc to miluju

The End of the F***ing World - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

Jako dlouho jsem kolem toho chodil a hrozně dlouho jsem si to nepustil. Teď už vím že to byla chyba. Tohle mi přesně sedí. Jak prdel na hrnec

Nabarvené ptáče (2019)

Určitě dílo určené pro užší skupinu. co mě nejvíce nadchlo byla režisérova touha s ničím se nemazat a to i s opravdu odvážným tématem. Knižní předlohu jsem nečetl takže nemohu srovnat a tedy jen čtenář dokáže převedení na plátno opravdu ocenit. Kamera nádherná a jsem hrozně rád že schovala alespoň něco protože to už bych nemusel zvládnout. Absence hudby mě vůbec nevadila ba naopak dodává to filmu opravdovost. Co mě trochu vadilo byla délka, myslím že některé scény byly dost zbytečné a dlouhé. Film tedy doporučuji. Každý komu vadí ubližování zvířatům a dětem by se na to asi měli koukat jen s doprovodem.

To Kapitola 2 (2019)

Losers club NAVŽDY.................................................... ... Každý kdo četl knižní předlohu musí ten film milovat. Když přišel do kin první film nikdo to nečekal. Nikdo nečekal jakou kvalitu přinese a jaký pohlazení a zážitek si divák bude odnášet z kina. A laťka byla nasazena tak vysoko že ji nejde překonat a tak jsem počítal s možnostmi jako že se nepovede navázat tam kde to skončilo a film se nepovede a neosloví mne. NESTALO SE!!! Odcházím z kina a jsem plný emocí. Hrozně se mi to líbilo a tak jak si Andy poradil s těžší části knihy mě doslova položilo a spadla mi brada. Hrozně moc lidí se mě ptá jestli na to mají jít do kina jestli je do lepší jak jednička nebo jestli se budou bát popřípadě lekat. Moje odpověď je vždy stejná. Pokud se ti nelíbil první film nebude se ti líbit ani ten druhý. Děkuji za tento projekt opravdu se povedl. Nejsou to jen prázdný lekačky a nic neříkající příběh. Má to atmosféru, úžasný herecký výkony, humor, strach, a nejkrásnější barvy a kameru jakou jsem za poslední roky viděl. A nebál bych se, občas i na nějakou lekačku dojde. Za mě nejlepší horror všech dob a tím myslím dohromady oba dva filmy.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Tohle nejde jinak. Každej jeho film je jiný i když každý pozná jeho rukopis. Překvapil mě a jde o skvělé dílo.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Nikdy sem se na nic netěšil tak dlouho jako na pokračování tohoto seriálu. Musím uznat že tvůrci musejí do budoucna vymyslet něco nového co by čtvrtou sérii nezahrabalo pod zem. Protože tak jak probíhala a skončila třetí série mě zasáhlo a myslím že ačkoli by to byl smutný konec byl definitivní a dokonalý. Dal sem si osmihodinový maraton a po shlédnutí jsem zůstal s otevřenou pusou. Nejšpičkovější, nejdokonalejší, Seriál současnosti. Všichni herci si sedli a funguje to úplně že nemám slov.. Čekání stálo za to a všem můžu jen doporučit.

Devadesátky (2018)

Jonahu děkuju. Z tohodle snímku devadesátky prosakujou skrz na skrz. Ačkoli jsem vyrůstal v čechách a ne v Kalifornii tak sem se v mnohém viděl. I v hlavní postavě sem se občas našel, jak obdivuji starší kluky na skejtu jejich zvláštní oblečení a začínám poslouchat stejnou hudbu jako oni. Bouřliví devadesátky jsou tu vyobrazeny velmi přesvědčivě a realisticky. Herecký výkon Steva (Sunny Suljic) top …Jonah Hill a jeho režíjní debut u mě za plný počet bez pochyb. Skvělí film