Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Hru jsem nikdy nehrál jen o ní vím od dětí :) nicméně je to velmi slušný začátek. Sci-Fičko jak má být za mě pecka uvidíme co bude dál.

The Gray Man (2022)

Tááák pozor rozhodně to nebylo vůbec špatné a Praha tomu dala navíc punc jedinečnosti. Nevím proč se musí pořád někdo obouvat do Netflixu. Být to natočeno jinou společností a skákal by tam neprůstřelný revmatik Keanu Reeves (aka nesmrtelný lovec Pampalini) tak jsou z toho všichni posraní.

Mute (2018)

Dvouhodinová sračka - Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller to vše jen pouze okrajově spíše je do Drama. Protrpěl jsem to jako vždy u těchto filmových zklamání až do konce. Film vypadá zajímavě bohužel mu chybí logika. Postavy se chovají jako idioti a místy utíká smysl celého děje.

Uncharted (2022)

Pěkná pohádka i se všemi svými nedostatky. Já prostě tyto filmy alá Indiana Jones miluju.

Status: Naživu (2022)

Je to jednoduché ...buď to se vám něco líbí nebo ne. Tohle bylo jednoduché, akční mělo to spád a hlavně tam nebyla kupa nesmyslů. Pro mě výborná jednohubka.

Eternals (2021)

Nechyběla mi akce ani humor, ale tohle mě nechytlo a 156min. bylo už asi moc. Eternals jsem neznal a bohužel neznám ani komiksy o nich. Jednou stačilo. Nic proti jiným pohlavím, ale ty gay sračky v každém filmu mi začínají vadit.

Ambulance (2022)

Ty tři hvězdy jen tak tak s odřenýma ušima. Absolutně nevyvážené, hloupost a nelogičnost střída akci, trapné pokusy o fórky (frajer v papučích byl ale skvělý). Na druhou stanu vše opravdu vyvažuje akce od začátku až do konce a nechybí ani dojácký happy end. Film se točil na první dobrou a je zde spousta nasekaných chyb (drony, operace v sanitce apod.) a dějových trhlin.

Moonfall (2022)

Roland Emmerich bere asi dobrej matroš ! Zajímavé, bláznivé, béčkové, nelogické a debilní zároveň. Většina herců mi tam vůbec nepasovala, ale jen tak dále možná se opět podaří něco jako Hvězdná brána.

Yakamoz S-245 (2022) (seriál)

Na každém dílu první (a né snad poslední) série je něco co z jedné až dvou třetin pokazí konečný dojem. Nicméně dá se na to koukat a hlavně se mi líbí ta možnost propojení několika různých a možná i dalších seriálů pokaždé z jiné země. Doufám, že budou přibývat další.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Tak tohle to bylo o dost slabší než jednička. Opět otřesný dabing a uřvaný Vojtěch Hájek. Viděno 4/2022.        Konečně jsem měl možnost s odstupem času vidět obě verze filmu (88 a 96 minut) v jednom dni, abych si v klidu vše porovnal. Díky tomu zvyšuji skoré a to za dva filmy v jednom. Jak mistrně se dá z jednoho filmu vyprodukovat ve své podstatě dva rozdílné. Stačí když jen trochu pozměníte začátek, konec, upravíte některé záběrů a přidáte nové herce. Viděno podruhé 5/2023 Stále ale platí, že jednička byla lepší.